Skocz do zawartości

error


ZIGGY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj chciałem przeprowadzić kable z przodu do wzmacniacza. wziąłem zły kabel i jest za krótki a no zdarza się, dosztukowałem tej samej marki kabel i podpiąłem bo chciałem zobaczyć jak gra i tak głośnik gra ale tweeter piszczy, czym to może być spowodowane? tym że kabel idzie obok rca? to może by coś grał tylko były by zakłucenia a tu tylko piiiiiiii :) jakieś pomysły?

a może dlatego że sztukowane? wiem że nie powinno się tak robić ale chciałem tylko tak zobaczyć :P

Edytowane przez ZIGGY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprecyzowałem w kablach prądowych. podłączyłem tylko jedno i zrezygnowałem z drugiego bo za mało kabla :/ 3m mi nie starczyły na stronę. i połączyłem te dwa kable i chciałem zobaczyć czy będą zakłócenia a tu lipa głośnik niski gra normalnie a tweeter piiiiiiiii :P wydaje mi się że to przez to łączenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phase rs4, głośnik focal a1 (narazie) ustawienia (na wszystkich piszczy) radio dvd (narazie)

jak podepnę zasilanie do radia jak było firmowo to wszystko działa a jak podpiąłem sztukowany pod wzmacniacz to nie. Gwizdek piiii

:P

 

phase rs4, głośnik focal a1 (narazie) ustawienia (na wszystkich piszczy) radio dvd (narazie)

jak podepnę zasilanie do radia jak było firmowo to wszystko działa a jak podpiąłem sztukowany pod wzmacniacz to nie. Gwizdek piiii

:P

wie ktoś czym to może być spowodowane? kabel 2,5mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem tylko na wyłączonym. Może to wina wzmacniacza :( nie mam pojęcia nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Ciągle mi się wydaje że ten sztukowany kabel, tak po łebkach taśmą izolacyjną.

Chociaż z drugiej stronie wtedy głośnik 165mm tez by miał jakąś wadę. Chyba że się mylę

 

Poczekam aż przyjdą mi dłuższe kable to zobaczymy czy to coś da :P (tak na boku) to kabel od aku może robić zakłucenia?

Edytowane przez ZIGGY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podepnę zasilanie do radia jak było firmowo to wszystko działa a jak podpiąłem sztukowany pod wzmacniacz to nie.

 

Tego nie rozumiem.... U siebie mialem taka sytucje gdy przez pomylke zle podlaczylem przewody w kostce iso - ale nie pamietam nawet co i jak - efekt byl taki ze pojawial sie wlasnie taki pisk. Sprawdz polaczenie radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba faktycznie coś źle zrobiłem muszę to wszystko przemyśleć. Kostki nie ruszałem, podmieniłem kable co idą od radia do zwrotki na kabel od wzmaka do zwrotki reszta wszystko tak samo. Musze poszukać po necie może znajdę odpowiedź a jak nie to metodą prób i błędów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...