Skocz do zawartości

SINFONI 45.2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z uwagi na to ze chyba powoli przychodzi czas na pionka ( chyba bardziej z nudow i ciekawosci niz potrzeby ) zastanawiam sie co soba prezentuje wzmak Sinfoni 45.2 , jak z zapotrzebowaniem na prad , kontrola wooferow , specyfika gry tweetera , co sa warte waty od tego producenta itd... Wszystko co wiecie piszcie nie krepujcie sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez osobiscie ich nie slyszalem lecz ktos mi kiedys powiedzial ze to taki wloski Genesis :D .Poczytalem dzisiaj forum amerykanskie i tak samo jak u nas jeden zachwala pod niebiosa drugi mowi ze to shite...Ale wiekszosc opini jest dobra a jeden gosciu powiedzial ze wedlug jego Sinfoni na gore lub sredniaka jest lepsze niz VR-a..Mialem kiedys okazje kupic Sinfoni ale do najtanszych one nie naleza wiec zrezygnowalem...

 

Ten twoj model w 2007 r w USA kosztowal 1270$ :szok:

Edytowane przez italiano1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ten amp jest wystawiony, jeżeli to co pisza to prawda, że jest delikatny itd to na srednie i wysokie bajka :D Ale nie do budżetówki, szkoda takiego bajerka do budżetu :D Chociaż :D To się zmienia, coś dzis jest a jutro już tego niema :D

 

Na pewno ten amp cięzko kupić i tak samo ciężko sprzedać, ponieważ nie jest to jakaś produkcja masowa tego tylko ileś tam tysięcy sztuk, robionych ręcznie do tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders... nie kupuj go :przestraszony: bo ...jak mówią Ci poprzednicy a Ty sam raczej krążysz wokół "ciekawości" i chęci testu a tu jak kupisz to będzie Ci go na prawdę trudno sprzedać to rada ...praktyczna :super: .

 

Jednego mu nie odmówię i facio tez nie ściemnia... najsliczniejsze piecyki normalnie miss urody.

Słuchałem czterokanałowca na jakimś spocie ...sam kiedys chciałem do siebie ale (podobno) :wink2: nie "zdzierżył" :wink: impedancji moich zwrotnic :hyhy: i sie mu "klękło".

Raczej metodą dedukcji zawyrokuję, że to będzie bardzo...sterylny, chłodny włoski drań :ph34r: .

Co do tej ręcznej włoskiej roboty (zaglądałem pobieżnie w elektronikę) to raczej cały jego urok to ta przyciągająca oko buda co do reszty bym...polemizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma 4ro kanałówkę bodajże 50.4 albo 4.50 gra u niego pod 3way' AD60kami, średniotonowe dokupione (też AD)+ zrobiona profesjonalna zwrotka,

Na Tym zestawie gra bardzo ciepło, a i mięsa na wooferze mu nie brakuje, cholera nie wiem tylko czy on to pędzi 4ma kanałami czy tylko 2ma, muszę się z nim spotkać i obadać, co do samego wzmaka wygląda prześlicznie, 7stówek max za używkę w takim stanie? Jeśli wszystko będzie orajt to ok. Towar deficytowy bo cena zaporowa, ale jakościowo bardzo dobrze wg mnei ofc

Edytowane przez derek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nad nim myślałem ostatnio,nawet z kolesiem się dogadałem co do ceny (550zł z wysyłką) ale kupiłem genesisa SA50 bo już parę uwalonych sinfoni widziałem na portalach i jakoś nie przemówiły do mnie ostatecznie, a genesis wydawał mi sie pewniejszą inwestycją.

A co do wyglądu to mi sie tam bardziej podobają VRX-y CS ;]

Edytowane przez zola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie też kiedyś miałem chrapkę na 4rokanałówkę ale koleś przy odbiorze osobistym nie chciał się zgodzić na to żebym zobaczył bebechy (w obawie o to ze był naprawiany) a to zaledwie 2 śrubki... Koleś mówi że nie otworzy go bo są plomby i nie chce stracić gwarancji... po czym zapytałem go czy jak się spali bezpiecznik (który jest umiejscowiony pod obudową) to też będzie wysyłał do serwisu?Zresztą jak będzie ok i wzmak będzie nienaprawiany (o czym mnie zapewniał sprzedający-pierwszy właściciel) to co się przejmuje plombami jak go wezmę na 100%, koleś się głupio zaczął tłumaczyć, że jak nie to nie i zrezygnowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.... Szczeze mowiac myslelem ze to wiekszy high end :D Bo z waszych opinie mozna by sie zastanawiac cy jest wart 700zl co badzmy szczezy nie jest zbyt wysoka kwota ogolnie jak za wzmak ale gdy przy takiej kwocie pojawiaja sie watpliwosci to chyba faktycznie rewelacji nie ma .... Kolejna kwestia to wzgledy praktyczne , Wasylwek masz racje przehandlowanie tego moze tylko dobrze pojsc wtedy gdy napatoczy sie fanatyk w innym przytpadku strata kasy gwarantowana....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem kilku piecy z tej stajni konkretnie modeli jeden to 120.4 i no daleki bylbym od jakiejkolwiek nawet sredniej opinii, chetnie bym takowego przygarnal, wcale nie zimny, detaliczny, odpowiednio mocny, piekny. 60.1 takze zajebiste wrazenia, rewelacja, najbardziej poluje jednak na model prestigio bo uwazam, ze nie ustepuje msk, niestety cenowo takze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie niech kupi go pasjonat albo ktoś kto ma kasę i chce po testować :) Sanders jak masz wolne pare stówek to kup :) Może potem ktoś będzie Ci pięty lizał żebyś mu go odsprzedał jak posłucha na spocie :D Wrazie W półki w grażu np masz duże tak jak ja mam i by się on tam zmieścił idealnie, nawet by miejsce zostało, na razie leży tylko ultimate, ale na niego przyjdzie pora na naprawy i jego granie :D zawsze można ładnie na sciane zamiast obrazka powiesić, bo śliczny jest nie ukrywam :zakochany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazie W półki w grażu np masz duże tak jak ja mam i by się on tam zmieścił idealnie, nawet by miejsce zostało, na razie leży tylko ultimate, ale na niego przyjdzie pora na naprawy i jego granie :D

 

leżenie na półce boli, szczególnie kieszeń, Ty dopiero zaczynasz zabawę, jak Ci się uzbiera kącik w domu to pogadamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leżenie na półce boli, szczególnie kieszeń, Ty dopiero zaczynasz zabawę, jak Ci się uzbiera kącik w domu to pogadamy :P

E tam boli:) jedynie wkurwia jak jedna z drugą pieprzą, że do pokoju się wejść nie da:-/ a w sumie to ponad 20m2 bydzie http://sieradzanie.pl/images/smiles/icon_badcrack.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinfoniego tego miałem i sprzedałem. Nie straciłem ani grosza. Wcale nie takie trudne do sprzedaży. Grał ciekawie wg. mnie. Ocieplona góra, spora dynamika. Zostałby na dłużej ale, ale xtant się pojawił i uroda sinfoniego zastąpiona została metaliczną obudową z kwadracikami. W tej cenie co jest na allegro to o mały włos sam go znów bym nie kupił ot. tak nie wiadomo po co - ale jestem BANKRUT !! :super: :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem w czym tkwi problem z tym piecem. Jest za tani. Gdyby kosztował dwa razy tyle pewnie wpisy miałyby zupełnie inny charakter, a piec byłby na aukcji z dwie godziny. Totalną bzdurą jest również to, że trudno go sprzedać. Mój nie tak długo czekał zanim trafił w ręce Woolly'ego, a z tego co mi mówił, to też szybko go sprzedał. To kolejny mit. Jednak czego się spodziewać kiedy jedyny zestaw, który gra to HSK, a jak wzmacniacz to tylko stary XM lub "Alpina". Faktycznie nie kupujcie tego wzmaka, bo to totalna lipa. No chyba, że lubicie świetnie wykonane obudowy. Choć niech lepiej trafi w ręce kogoś, kto będzie potrafił go docenić. Bo jest co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...