Skocz do zawartości

Counter strike 1.6


ZIGGY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pamieta nawet takie "rodzynki" jak Hidden and Dangerous

 

baaaaardzo dobra gra. I jaki tam skill był potrzebny do gry. Pierwsza prawdziwa symulacja. I to wydana w 1999 roku. Był np. oddech snajpera i nie tak badziewny, jak w obecnych grach. Tam, albo trafiłeś, albo nie. Broń się chwiała, latała na boki itp. No i ten poziom trudności. Część misji przechodziło się np. w 4-6 godzin (w kompanii Germany, tam był przemarsz przez niemiecki poligon. Totalna masakra. No i można było sobie pośmigać Tygrysem, czy np. ciężarówkami z tamtego okresu. Oj pamiętam, jak spędzałem dłuuuugie godziny nad tą grą. Szczególnie, że wtedy jak ktoś miał Riva TNT 2, to był Bogiem na osiedlu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A'propos czasu przed kompem spedzonym na graniu to - teraz juz prawie nie gram. Kiedys jednak (pewnie z 15 lat temu) jak dostalem pierwszego peceta (przesiadka po Amidze i konsolkach) i odpalilem Phantasmagorie to strzelilem personalny rekord. Siedzielem przed ekranem od 10 rano, do 10 wieczorem... ale nastepnego dnia :D - od monitora wstawalem tylko do kibla i do kuchni, zeby przyniesc zarcie na biurko oczywiscie.

 

Co do emerytury to... wlasnie wtedy planuje sie wziac znowu za konkretnie granie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie grałem tylko miałem na komputerze bo dzień wcześniej kolega mi przesłał. Jak bym grał to bym się nie dziwił że bana dostałem ;P i tak to było tylko WH.

 

hahahah, bez komentarza. :) Kolega mi przesłał. :zdegustowany::przestraszony: I do tego to było TYLKO WH. ehhh... Jak nie ty odpaliłeś to mógł odpalić ktoś inny, nie wiem brat np. Bana za nic na steamie się nie dostaje. Hax musi być odpalony podczas działania steama i na serwerze z vac inaczej nie ma opcji żeby dostać bana. Tyle w temacie. :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja w to dawno nie grałem :) Trzeba kiedyś spróbować.

Panowie nie chcę wywoływać burzy ale nie mieści mi się w głowie jak w tym wieku można grać w takie wymużdżacze i tak durne strzelaninki .W wieku 14 lat to mogę zrozumieć.Wyśmiali by mnie jak bym sie z czegoś takiego wypucował nie mówiac o zakładaniu tematu

Myślę, że ludzie grający w Tibię, WOW itp. są bardziej popierdzieleni.

Ja osobiście od 3 lat nie mam w ogóle czasu na gry, mimo, że mam ich od groma na komputerze. Ostatnio wciągnął mnie nowy NFS Hot Pursuit, ale nie chce mi się już w to grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ludzie grający w Tibię, WOW itp. są bardziej popierdzieleni.

 

Dużo zależy od psychiki człowieka. Od tego w jakim wieku zacznie grać i jak do tego podchodzi, bo niektórzy nawet grając w cs'a są chorzy na głowę - patrz

, ale ogólnie z tym co mówisz masz rację. :)

 

Ja osobiście od 3 lat nie mam w ogóle czasu na gry, mimo, że mam ich od groma na komputerze.

 

hehe, ja jeszcze w weekendy wyskrobuje trochę czasu na pogranie. :P[

 

Ostatnio wciągnął mnie nowy NFS Hot Pursuit, ale nie chce mi się już w to grać.

 

Tryb arcade, zwłaszcza dla ludzi starszych już, a nie jeszcze typowych dzieci to już troszeczkę za mało, czyt. za mało rozrywki. Sam po sobie wiem, że jak byłem dzieciakiem to grałem w coś do momentu, aż ukończę 100% gry i to była moja główna motywacja. :P Jedynie NFS_U kończyłem kilkanaście razy (13 ;o) sam z siebie, bo tak lubiłem tę grę. Kiedyś wogóle gry były słabsze graficznie, ale wydaje mi się, że miały lepszą grywalność. Teraz to już nie jest to samo. Każda gra którą włączę w trybie single player nudzi mi się po kilu wyścigach/meczach/misjach. Pozostał mi więc tryb multi ze znajomymi i tu pole do popisu jest ogromne, bo nawet jeśli gra sama w sobie nie jest porywająca to jednak ta przyjemność grania ze znajomymi i komunikacji podczas grania daje wiele frajdy, przynajmniej mi. :hyhy: Dlatego do tej pory jeszcze gram w cs'a, bo inaczej to już bym dawno rzucił tę gierkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej realistyczna

 

Jeśli chcesz coś bardziej realistycznego to albo pre-order Battlefield'a 3 albo najnowszego COD'a. :) Jeśli coś po taniości bardziej to CSS jest bardziej realistyczny, aczkolwiek mniejsza frajda z gry, bo nie ma efektownych akcji w postaci skanów. Tzn. skany są, ale nie przez różne ściany. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...