Skocz do zawartości

Counter strike 1.6


ZIGGY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

tak jak w temacie sprawa jest taka że od jakiego czasu sobie grywam w tą grę ale pierwszy raz zdarzyło mi się takie cudo a mianowicie wczoraj sobie grałem i szło mi dość dobrze 20:2 i admin pewnego serwera stwierdził że mam czity i BAN xD trudno czasem gorycz porażki jest nie do przełknięcia ale wkurzył mnie fakt że dzisiaj okazało mi się że mam zablokowanego steama :/ i pisze podejrzenie oszustwa. Mógł by mi ktoś doradzić co robić ?

- nowy steam

- czy wystarczy odbanowanie na tym serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak ma zbanowanego steama to raczej juz go nie odzyska. Musiales wlaczyc jakiegos wspomagacza na chwile ;> bo steam wykrywa jak sa zmiany w pliku czy jakos tak, jak tylko wlaczysz haxa to on cos w tym pliku podmienia i za jakis tydzien albo wczesniej wyskakuje ze masz zbanowanego steama :P Sa teraz takie cheaty ktore dzialaja, a steama nam nie zbanuje, ale badzmy szczerzy - po co grac z haxami :)

 

Mozemy cos pociupac ;d mixnac czy cos :) jaki wasz poziom ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie grałem nie wiem dlaczego tak się stało wczoraj sprawdzałem to na głównym serv steama nie jestem odnotowany że "oszukiwałem" w ogóle nie jestem na tej czarnej liście i zastanawiamy się dlaczego ban w takim razie jest to nie prawny ban bo każdy ban tam jest opisany xD spoko i tak leje na to :P załatwię sobie drugiego :) to zagramy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chcę wywoływać burzy ale nie mieści mi się w głowie jak w tym wieku można grać w takie wymużdżacze i tak durne strzelaninki .W wieku 14 lat to mogę zrozumieć.Wyśmiali by mnie jak bym sie z czegoś takiego wypucował nie mówiac o zakładaniu tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zelmer, mówisz tak bo nigdy nie grałeś pewnie w Counter Strike ;) To samo można powiedzieć o CarAudio.. To jest zabawa, dla no w sumie podrostków, jak jeszcze głupoty w głowie i szpan (zalezy jak na to sie patrzy) :P hehe Albo bajki? Nie oglądasz bajek? Z niektórych żeczy nigdy sie nie wyrasta ;f

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x2!!!

 

 

Nawet moj stary ciupie w gierki od paru lat (a ma 55). Przeszedl w szerz i wzdluz wszystkie Commandosy, Flashpointy, Rainbowy, Metal Geary, Hitmany, Medale, CoD itp.- pamieta nawet takie "rodzynki" jak Hidden and Dangerous) Ostatnio zaobserwowalem, za jak odpala nowy tytul (chocby ostatnie Medal of Honor, CoD Black Ops czy Sniper) od razu zaczyna od najwyzszego poziomu trudnosci. :szok:

 

Chyba dodawac nie musze, ze 14 latka lubujacego sie w odmózdzaczach na prozno w nim szukac.

 

 

(A zaczynalo sie tak niewinne - "Ech te glupie gierki. Ile mozna siedziec przed monitorem? Za lekcje bys sie wzial" itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah to moj gra co prawda w zupelnie inny klimaty tj. Bridge Base On-line i kiedys tez byly gadki, ze siedze za duzo przy kompie, a Ojczulek (61lat) teraz (tak od 5lat) potrafi siedziec czasem i 10, a nawet wiecej godzin dziennie. No ja bym nie dal sam chyba rady ;)

 

Do zelmera: co to znaczy w tym wieku?? Chyba nikt z nas jeszcze emerytem nie jest :P

Edytowane przez Piotrsaint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...