Skocz do zawartości

Poszukuję radia dex-p9r oraz kabli do procka deq-p9r


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, oferty tylko z cenami na PW lub w temacie.

 

Mogę Ci tylko podać ceny tych dwóch kabelków jak Cię to interesuje.

IP-Bus 5m-470 złotych

Optical Cable 5m-900 złotych

 

Można zamówić nawet telefonicznie, podadzą numer konta do przelania zaliczki i za 14 dni po odbiór do Warszawy, Ul. Platynowa 8

tel: 22 620 12 54

 

Wiem, tylko z autopsji, że taniej jest kupić DEQ-P9 z kablami na eBay niż same kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci tylko podać ceny tych dwóch kabelków jak Cię to interesuje.

IP-Bus 5m-470 złotych

Optical Cable 5m-900 złotych

 

Można zamówić nawet telefonicznie, podadzą numer konta do przelania zaliczki i za 14 dni po odbiór do Warszawy, Ul. Platynowa 8

tel: 22 620 12 54

 

Wiem, tylko z autopsji, że taniej jest kupić DEQ-P9 z kablami na eBay niż same kable.

Dzięki:) Najgorsze to te kabelki i wychodzą praktycznie równowartość proca. Używek z lupą szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) Najgorsze to te kabelki i wychodzą praktycznie równowartość proca. Używek z lupą szukać.

 

Za procka zapłaciłem 1260, kompletny z kablami, pudło, papiery itp. Ale te Włoskie brudasy zamienili mi przewody,

nie dali ori IP-Busa tylko zwyklaka od zmieniarki i w serwisie na Platynowej dokupywałem IP-Bus za 470zł,

przy okazji zapytałem się o optyka, jaki koszt, gościu sprawdził i rzekł 900 złotych.

 

 

zawsze można wyciągnac Toslinka nawet wiem kto by Ci pomógł :). A może i oryginał by się znalazł.

 

Też tak kiedyś myślałem zdziałać, ale odradzili mi to znajomi, bo to rzeźba w gównie. A weź to później sprzedaj, tłumacz co i jak,

szkoda nawet zachodu.

 

Ty Wolly nie bierz lupy do ręki tylko pilnuj eBay.com cały czas. Często gościu wystawia optyki 3m i 10m za trzy metrowy żąda 100$ z wysyłką a za dziesięciometrowy 122$ z wysyłką. I nie sugeruj się, że w aukcji jest zaznaczone Shipping:United States, napisałem do gościa mejla w sekundzie mi odpowiedział, że z wielką chęcią mi wyśle do Polska i wysłał, bo ja potrzebowałem drugi do zmieniarki żeby puścić ją też po optyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori IP-Busa tylko zwyklaka od zmieniarki

 

Sorki za OT, ale jaka jest różnica między ori kablem IP-Busa a "zwyklakiem" od zmieniarki?

 

Pytam bo kupiłem "okazyjnie" CD-IB100 II, a dlatego pewnie okazyjnie bo bez kabla IP-BUS, a u nas znalezienie kabla 1,5m graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale jaka jest różnica między ori kablem IP-Busa a "zwyklakiem" od zmieniarki?

 

Przewód od zmieniarki ma zapełnionych 9 pinów w tej kostce a przewód do procka musi mieć 11 pinów,

niektóre kabelki od zmieniarki mają też 11 pinów ale w innej konfiguracji są podłączone w tej kostce,

tak więc procek nie pójdzie na takim kablu.

Być może ten Twój adapter CD-IB100 II nie będzie wymagał aż takiego kabla jaki jest potrzebny do procesora DEQ-P9,

może wystarczy zwykły kabel od zmieniarki, tylko jak będziesz kupował to zwróć koniecznie uwagę aby miał zapełnione te 11 pinów,

żeby nie było pustych miejsc w kostce.

Bo wtedy będziesz mógł te piny sobie poprzekładać na odpowiednie miejsca. A jak kupisz 9-cio pinowy to już tych dwóch

przewodów nie dołożysz w środek kabla :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód od zmieniarki ma zapełnionych 9 pinów w tej kostce a przewód do procka musi mieć 11 pinów,

niektóre kabelki od zmieniarki mają też 11 pinów ale w innej konfiguracji są podłączone w tej kostce,

tak więc procek nie pójdzie na takim kablu.

Być może ten Twój adapter CD-IB100 II nie będzie wymagał aż takiego kabla jaki jest potrzebny do procesora DEQ-P9,

może wystarczy zwykły kabel od zmieniarki, tylko jak będziesz kupował to zwróć koniecznie uwagę aby miał zapełnione te 11 pinów,

żeby nie było pustych miejsc w kostce.

Bo wtedy będziesz mógł te piny sobie poprzekładać na odpowiednie miejsca. A jak kupisz 9-cio pinowy to już tych dwóch

przewodów nie dołożysz w środek kabla :krzeslem:

 

siedze troche w temacie ipod adapterów i moge powiedzieć że każdy kabel IP-Bus do adapterów CD-IB100 i CD-IB100II ma 11 pinów pełnych nie ma tam 9 pełnych i 2 pustych a i nie da się przekładać pinów z miejsca w puste miejsce bo ten kabel jest zalany bez opcji rozebrania no chyba że są jakieś podróbki z wtryskarki na rynku :)

 

poniżej fotka w zbliżeniu oryginalnego kabla IP-Bus z kompletu od Ipod adaptera CD-IB100II gdzie widać że jest 11 pinów i żadnego pustego miejsca

Edytowane przez Kepke_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidzi_2006 ale wydaje mi się, że Kepke_23odnosił się wprost do kabli do adapterów a nie do DEQ'a.

Swoją drogą zastanawiam się czy te dwa brakujące piny to czy nie są to czasami zasilające piny?

 

http://www.team-bhp.com/forum/iipcache/49805.jpg

 

Czyli #1 oraz #5?

Edytowane przez Dreamerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorki za OT, ale jaka jest różnica między ori kablem IP-Busa a "zwyklakiem" od zmieniarki?

 

Pytam bo kupiłem "okazyjnie" CD-IB100 II, a dlatego pewnie okazyjnie bo bez kabla IP-BUS, a u nas znalezienie kabla 1,5m graniczy z cudem.

 

Ja tylko w dobrej intencji chciałem Ci wytłumaczyć na czym polega różnica między kablami IP-Bus a IP-Bus.

Dziś znalazłem na strychu jeszcze jeden kabel, który ma tylko 8 pinów pełnych a 3 są puste.

I każdy z tych kabli to IP-Bus, tylko jeden będzie się nadawał drugi nie.

Takie postawiłeś pytanie, czym się różnią.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w dobrej intencji chciałem Ci wytłumaczyć na czym polega różnica między kablami IP-Bus a IP-Bus.Takie postawiłeś pytanie, czym się różnią.

 

I za to jestem ci wdzięczny :) Bo wiem na co mogę trafić. A moja uwaga dotyczyła całkowicie czego innego i nie była złośliwa :P

 

 

A może moderatorzy przeniosą (wytną) tą dyskusję do działu "Wszystko o Sprzęcie Car Audio" i nazwać Różnice w kablach IP-BUS, bo pomimo, że dyskusja ciekawa to dla autora tematu to lekki śmietnik.

Edytowane przez Dreamerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...