Skocz do zawartości

Składanie sygnałówek w okolicach 50zł


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przymierzam się do kupna sygnałówek pod wzmaki. Będę potrzebował jakieś 3 sztuki i tak sobie pomyślałem, że lepsze byłyby składaki. Tylko jakie 'podzespoły' wybrać? Będą one długości 4-5m. Na sztukę chciałbym wydać coś w granicach 50zł (ale nie zawyżać za bardzo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Klotza LaGrange GY107 + wtyki Nakamichi 00701 i polecam... z tym że chyba nie zmieścisz się w cenie bo kabel to bodajże 12 PLN'ów za metr. Ale wtyki godne polecenia, porównując organoleptycznie z Neutrikami NYS373 wyglądają solidniej i łatwiej je osadzić na kablu(lepiej się trzymają bez kombinacji).

 

Jak tak licze to ciężko będzie ci się zmieścić w 50PLNach z dobrym kablem... chyba że trafisz używkę samego przewodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klotz jest ok ale po co przepłacać.

 

Od siebie polecam sygnałowe kable PROCAB MC305, wtyki Neutrika (tanio w muzycznym mają po 4,5zł sztuka, ale pomylona zakładka jest i jest on w wtykach JACK). Procab kosztuje 3,5zł metr. Jakośc bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu balcer mial na sprzedaz LaGrande - tylko nie pamietam czy 10 czy 20 m w dobrej cenie...

 

To właśnie ja je mam :) Wyszły mi 2 pary 5m z wtykami Naki za niecałe 120 zł. Z tym że nowy przewód kosztuje sporo więcej :)

 

a co myślicie o zestawiniu KLOTZ AC110 + wtyki Naki, które podał mamusa ? Warte te kabelki coś?

 

Ten AC110 to praktycznie to samo co mój GY107. Z tym że przekroczysz zakładany budżet i to dość sporo :)

Edytowane przez mamusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszły mi 2 pary 5m z wtykami Naki za niecałe 120 zł.

za tyle też mógłbym kupić jakby ktoś miał :P

Z tym że przekroczysz zakładany budżet i to dość sporo :)

w sumie racja, będę szukał czegoś tańszego żeby zmieścić się w kwocie.

 

Co do tańszych kablów jest coś do polecenia? (tak do 4zł metr)

i jak taki złożony zestaw będzie miał się do takich kupnych od razu złożonych (które stoją po ok. 50zł)? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czemu nie chcesz procaba który jest mega giętki, cięńszy od klotza i cordiala a parametry ma lepsze :) Do tego wtyki Neutrika. Kabel wychodzi na prawde tanio. Ja robiłem 4 takie kable po jednym dla każdego sygnału(marnotrastwo troche bo to kable stereo i by dwa kawałki po 5m starczyły dla 2 parowego RCA). Kabel masz tani na allegro, pisałem coś ala 3,5zł za metr.

 

Jak się ma jakośc tego kabla do gotowców? He smiech na sali, gotowiec w tej kwocie to porażka sciągająca zakłócenia z wtykami stalowymi albo farbkowanymi, oraz kablem czystosci 99% syfu i 1% miedzi. Porównanie prolinka, profigolda, cabletecha i jeszcze jakiegoś w tej samej cenie co ja złożyłem swój mówi jedno, na tamtych które miały po 3m jest blado do mojego 5metrowca. Testowane w domu.

 

Sory robilem 2 kable na procabie i 2 na cordialu :) Zero różnic poza ceną :)

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel wychodzi na prawde tanio. Ja robiłem 4 takie kable po jednym dla każdego sygnału(marnotrastwo troche bo to kable stereo i by dwa kawałki po 5m starczyły dla 2 parowego RCA)

Testowane w domu.

Należałoby pamiętać o takim fakcie, że testowanie w domu nie do końca może się sprawdzić odnośnie kabli których środowiskiem pracy ma być samochód. Pierwsza myśl po przeczytaniu pierwszego z cytowanych zdań - chyba nawyki z domówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...