Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 miesięcy temu...

Jest pewnie parę aut grających na poziomie, ale to albo starzy wyjadacze którzy od dawna się nie udzielają i nic nie zmieniają, albo ludzie którzy po prostu zapłacili za budowę systemu i nie jest to dla nich hobby.

 

Ostatnim znanym mi autem w którym coś się działo była moja Astra, (nie)stety jakiś czas temu została sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamusa a że w przyrodzie nic nie ginie to teraz ja mam Astrę... Co prawda nie Twoją bo J :) W zasadzie przełożyłem wszystko z GV, ostatnio tylko wyleciały na przód Focale bo jeden woofer audio systemu zakończył żywot. W planach mam wymianę AS Twistera na Audisona SRX2S ale na razie za zimno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J trochę mniej przyjemny temat, ale da się zrobić ;) ten Audison to żadna rewelacja, zastanów się zanim zamontujesz czy nie chcesz iść trochę do przodu, sprzedasz oba i za ten hajs kupisz coś z wyraźnie wyższej półki.

 

Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy to się odezwij, możesz na PW albo telefon, kiedyś Ci chyba podawałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne dwie osoby mi go odradzają... :( Kupiłem bo trochę na spontanie a głównie dlatego że mam dziwne zakłócenia w wysokich a on ma wejścia głośnikowe i na tym mi zależało... Teraz kastruje sygnał przez moduł ESXa i myślałem że jak to wyklucze to załatwie temat. Chyba zostaje zakupić procek, Bit Ten może być? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siemka Panowie i Panie :)

Coś trzeba reaktywować ten nasz rejon, proponuje po ustaniu Korona badziewia spotkanie, miejscówkę ogarnę. Zaczynam znów coś działać z autem , zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

Głośniki już mam, piece jakieś znajdę.Szukam inspiracji na źródło. 

Pozdro Byczki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...