Skocz do zawartości

Audi A4 B5 Stochusa


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja się pytam tak grzecznie czy w czerwcu coś się posłuchamy ? :D

O ile nadarzy się okazja, bardzo chętnie!

 

uspokoiły sie cos wysokie przez nia ? czy raczej tylko kick lepszy tak jak na pw pisales ?

Ogólnie chciałem jakoś obejść się bez montażu sceny na desce rozdzielczej w samochodzie, bo mało miejsca mam, ale nadarzyła się okazja, to mówię sobie- kubie, a jak! Zamontowałem, jeżdżę. Nie ukrywam, że trochę słabo drogę widać, ale czego nie robi się z pasji. Prawda, Paweł ? :D

 

jakos tak wystaje :wink:

w JVC dziwna ta ramka, co poradzić, nie chciało mi się rzeźbić...

 

Tam nie ma klimy?????

Klima jest, ale najlepsza jak otworzy się okna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Maskownica odpada, RF dobrze dopalony może doskoczyć do szyby :D Wiem jak u Burego pompował, xmax jest potężny... Nie wiem czy czasem szyba nie dostanie w d... Jeżeli jest klejona na pewno będzie nieciekawie. Moja jest na uszczelce i SPL jest 10x mniejszy pewnie! Sam zobaczysz czy trzeba wklejać nową czy nie. Wyszło bardzo estetycznie. A nie szło troszkę głębiej osadzić głośnik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać Dawidzie, że RF jak na 10tkę pompuje niesamowicie, a pomyśl sobie co dopiero robi w 40litrowej BRce.

Od szyby jest sporo miejsca, nic się nie dzieje, nie strasz mnie tą szybą :D a osadzić głośnik mogłem głębiej w sumie... chociaż muszę przyznać, że na fotce wygląda dziwnie wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już myslałem o podniesieniu skrzynki wyżej a półkę zrobic nową z czegoś bardziej rzadkiego aby ich nie było widać...szkoda szyby :) chodzi o złodziei

coraz częsciej potrzebuje bagażnika i dając suba do góry mógłbym coś pod niego jeszcze kłaść.

Jakieś ala rusztowanie z kątowników alu zrobić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...