Skocz do zawartości

Omega B caravan- moja ciagła walka...


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak to nie koniec grania w omedze.

 

Dawno już leża drugie słupki gotowe do rzeźby, dawno już zwrotka została podpięta tak aby z a/b-klasowych kanałów Genesisa q90x próbować obsługiwać mida...

 

Jednak po strasznej wtopie z drzwiami w seju ręce mi opadły i chęci odeszły.

 

Oststnio na spocie posłuchałem "gang-bangów" u Whitedevila i się zaraziłem idea :)

 

W sobote jednak z nudów postanowiłem zapiąć sobie średniaka na testy bawiąc się cięciami i ukierunkowaniem.

Po kilkugodzinnych testach postanowiłem podjąć wyzwanie i podejmę, jakże popularna ostatnio idee trzech dróg...

 

Granie tej trójcy spodobało mi się na tyle, że z miejsca postanowiłem przystosować średniaki wymiarowo pod słupex :)

 

http://img178.imagevenue.com/loc492/th_000564451_IMGP1312_122_492lo.JPG

 

 

No to potrzeba nam tylko pogody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po stoczeniu ma to 90mm a słupek omy szeroki u dołu, wpasuje sie idealnie, już mierzyłem.

 

Kwestia cięcia to wstępnie ok 400hz, nie będzie zbytnio miejsca na komorę, ale obadamy po zdjęciu słupka, tak że nie wiem co wyjdzie.

Aktywka daje mi możliwość jako takiej regulacji cięć i pewnie wyjdzie w praniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te średniaki (moje też wylądowały w tokarce :rotfl: ) na początku w Corsie i jak za te pieniądze to na początek zabawy w 3-way dość fajny głośniczek.

 

Działej działej mastah22 może w tym roku gdzieś uda mi się posłuchać omegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo szpachli, przyznam się że kumpel wisiał mi przysługę to podjął się szlifowania szpachli...

 

Na wykończeniówkę jest podkład i czarny strukturalny APP.

 

Pierścienie to 2,5mm blacha nierdzewna, tokarka i polerka...

 

 

 

Aaaa na dole pojawiły się nowe wooferki z zestawu Hifonicsa ZS 6.2c, dołu jest więcej niż z dotychczasowych Phase.

 

Czy to gra? Ja wiem... Dłuugie jeszcze godziny biegania z bagażnika na fotel żeby to wszystko jakoś zgrać, ni chyba że któryś z kumpli zechce posiedzieć w bagażniku ...

 

Zaczynam zauważać kłopot zgrania tak ukierunkowanych midów, ale inaczej zabudować sie ich nie dało w sumie... Na szczęscie zwrotka umożliwia regulację gaina dla każdego z głośników z osobna, więc jest duża szansa na powodzenie... Tak mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to gra? Ja wiem... Dłuugie jeszcze godziny biegania z bagażnika na fotel żeby to wszystko jakoś zgrać, ni chyba że któryś z kumpli zechce posiedzieć w bagażniku ...

 

No to weź jakieś inne kable, na krótko zwrotkę na kolana i ustawiaj :) Ja tak robię u siebie, tylko, że to "na krótko" leży od 3 tygodni :P

 

Wooferki zacne, suba nie potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

estetycznie te slupki wyszly i ladnie to wyglada w calosci.

lecz ten sredniak troche faktycznie niezbyt chyba sie slyszy w takim ukierunkowaniu.

 

Ja tam mniej słyszałem tweeter, ale Łukasz go podkręcił i było lepiej, dwa nieba lepiej.

Środek jest jak najbardziej ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Powiem Ci, że zdemontowanie mojej zwroty to cieżka sprawa, wole już poskakać do bagaja...

Mam czas ogarnie się, a jeśli nie zrobi sie nowe słupki z nowym średniakiem , a co tam? :D

 

Fakt faktem w niedziele tweetera mogło brakować, po dzisiejszym "kręceniu" jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ha, nie da sie skończyć z wariacja...

 

Ostatnio zaczałem moim stojakiem podblokowym prouszać sie ponownie, szkoda mi babci... Tak sobie smutna gnije pod domem, gnije i sie psuje stojac. 

 

Zrobiłem dawno temu downgrade, niby z oszczednosci, niby dla zony ale pojezdziłem nia tydzień do pracy i uznałem ze tak byc nie może, a że dziś miałem chwile wolnego zrobiem missionom i hifonom ozdoby...

 

 
 
 
 

 

 

Ba wrzuciłem nawet EG12 a wszystkim zarzadza Ram 3 MK II. 

 

Jest bejs, jest impreza.. Az sie chce...

 

A póki co na jakiś czas wrzuciłem :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak zle, wbrew pozorom.. Podłoga igła , progi igła... Coraz czesciej sie zastanawiam nad poszerzeniem 16' stali na ładnych kilka cali wiecej i zrobieniu zaprawek i doprowadzeniu jej do stanu zamaskowanej na jakis czas korozji...Kurde moze i bym juz z tym jechał ale pogoda nas nie rozpieszcza... Jak nie pół roku zimy to deszcze... Wszystkiego sie odechciewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...