Skocz do zawartości

Kilka klocków


piotrekzx6r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do sprzedania mam kilka klocków, a mianowicie:

 

Zestaw 2 way Mtx ths652. Głośniki zakupiłem jako nowe niecały rok temu. Były dobrze wygrzane, niekatowane. Są w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Grają bardzo przyjemnie. W skład zestawu wchodzą: 2 woofery 165mm, 2 tweetery, 2 zwrotnice, 2 maskownice, pudełko. Dzięki wysokiej skuteczności grają bardzo dobrze pod samym radiem, ale dopiero pod wzmacniaczem pokazują na co je stać.Tweeter z jedwabną kopułką gra bardzo detalicznie i łagodnie. Woofer w dobrze wygłuszonych drzwiach potrafi zatrzęść nogawkami. Moc 65w RMS, skuteczność 92db. Jestem bardzo zadowolony z tego zestawu, ale jak wiadomo Car audio jest jak uzależnienie i trzeba spróbować czegoś innego. Cena nowych 569zł. U mnie 280zł+ przesyłka.

 

2 woofery Mtx ths 130mm, 2 tweetery Mtx. Głośniczki miałem założone z tyłu. Dziś już wiem, że tylne głośniki nie wnoszą nic dobrego, dlatego sprzedaję. Do głośniczków dorzucę 2 zwrotnice Powerbass. Na tych zwrotnicach tweeter gra nieco ostrzej. Osobiście mnie się to podobało. W zwrotnicach brak tylnych części obudowy. Moc głośniczków 55w Rms. Są w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Grają bardzo ładnie. Cena jaka mnie interesuje to 150 zł+ przesyłka

 

Wzmacniacz 4 kanałowy Phonocar ph4800. Wzmacniacz zakupiłem jako nowy pod te Mtx-y. Jest to nowsza seria z podświetlanym logiem. Moc 4*60w Rms lub 2*200w Rms 4ohm. Stabilny do 2 ohm. Wzmacniacz oczywiście w idealnym stanie. Współpracował tylko z tymi głośnikami, zapewniając im świetną kontrolę. Nigdy nawet nie był mostkowany. Do wzmacniacza mam pudełko i papiery. Gra bardzo przyjemnie i dynamicznie. Miałem już różne wzmacniacze Blaupunkty, Magnaty, Mac audio, Infinity, itp. i ten gra zdecydowanie lepiej jakościowo. Idealny do systemu przód+subwoofer. Cena nowego 600zł. Interesuje mnie 300zł+ przesyłka.

 

 

Wszelkie pytania na pw. Zdjęcia mogę przesłać poważnie zainteresowanym. Ceny raczej sztywne. Sprzęt w ciągłej eksploatacji, ponieważ pogoda nie sprzyja zdemontowaniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...