Skocz do zawartości

Naprawa głośników


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam takie pytanie, gdzie ekstra tanio naprawię głośniki? Najchętniej w Lublinie.

Do naprawy mam jeden woofer, przy poruszaniu membraną coś o coś trze. Z tego co pamiętam to gra "wszystko" ok oprócz tego, że trze.

 

Dlaczego super tanio? Dlatego, że to woofery Powerbass S-6c i nie chcę w nie inwestować (a właściwie w jeden) i znalazłem je przez przypadek przed chwilą jak robiłem porządki :zglupkiem:

 

A może da radę to samemu zrobić? W sumie głośniki nie są takie złe i może gdzieś je kiedyś wrzucę, a szkoda, żeby się kurzyły.

 

Ewentualnie przyjmę pomysł co można zrobić z jednego :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w tym głosniku który charczy nie odkleił się nadbiegunnik od magnesu - ja miałem taki przypadek ze swoimi, więc to sprawdź w pierwszej kolejności, nadbiegunnik trzyma się dość mocno magnesu więc możesz spróbować go podwadzić np śrubokrętem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie czy takie coś da sie naprawić?Poprzedni właściciel powiedział,że pękniecie powstało w skutek złego montażu ( coś ocierało o membrane).Pęknięcie nie jest na wylot, poprostu takie załamanie.Czy lepiej nie ruszać tego wogóle?

Wiem,że temat stary ale nie chce zaśmiecać forum.

post-10496-0-79238100-1353595500_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam koledzy podepnę się pod temat. Mam tweeterki Helix s801 competition. Niestety jeden z nich popierduje podczas odsłuchu od średniego poziomu głośności w górę. Znacie jakiegoś speca który by podjął się naprawy? Sprawdzałem 2 kontakty z allegro ale lipa, nikt się nie zdecydował.

Najlepiej jakby serwis byłw okolicach Krakowa ale grymasił nie będę, mogę wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...