Skocz do zawartości

Voltomierz Jaki? Skąd?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien mało istotny problemik, ale chcę się was poradzić. Chciałbym mieć pod kontrolą spadki napięcia w samochodzie. Kondensatora nie potrzebuję bo będę miał drugi aku jako bufor, ale jednak brakuje mi wyświetlacza z wskazaniem napięcia jakie jest w samochodzie. Analogowy "gaug" mi nie podchodzi. Chciał bym cyfrowy voltomierz tylko nie wiem dokładnie jak i gdzie nabyć takowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tej "ładnej" obudowy da się go wyjąć??? Po za tym jaki aku. nie drogi możecie polecić jako bufor. Moc około 1000-1500 RMS, bliżej 1000.

 

Mam dokładnie taki u siebie w aucie - wyjęty z obudowy, wbudowany w zaślepkę przycisku w desce rozdzielczej - sprawuje się znakomicie :wink: Polecam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to, że jest bardzo czuły i cyfry po przecinku szybko się odświeżają :)

 

to co to za frajda, jak zmienia się bardzo szybko :D

 

Słyszałem, że też w ogóle całe padają po jakimś czasie :)

 

Zola niech się wypowie :) Ja tylko mogę się wypowiedzieć odnośnie czarnuli, Impulse-a i ostatecznie Zealuma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi odpukać nie padło jeszcze nic w nim,ale z tego co czytałem i widziałem to padają u innych.

Jak za małą kase i przyzwoity to ghost,jak już coś lepiej to bym celował jednak w braxa (ale za tą cena to masz 8 ghostów xD) i spał spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taki woltomierz jak Artur, tylko bez obudowy VS1 woltomierz uniwersalny

 

Zainstalowałem go w moim samochodzie pod radiem we wnęce, w której była popielniczka. Jest trochę "wpuszczony" we wnękę, dzięki temu odczyt jest możliwy także w słoneczne dni. Używam go bez problemu już ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stingera mam dwie sztuki w Corsie i niestety w obydwu padło po jednym segmęcie :kwasny:

ghost-a mam podłączonego w garażu no i czasem faktycznie skacze trochę za szybko :P ale ma jedną bardzo fajną zaletę że jak go się wymontuje z obudowy to można go wcisnąć praktycznie wszędzie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...