Skocz do zawartości

Zestaw optyczny alpine


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do sprzedania zestaw Alpine który w obecnej konfiguracji wykorzystuje to co ma najlepsze czyli optykę a w skład wchodzi:

1. Radio 7939 czyli deck z wyjściem optycznym. Ma również 4xRCA. Prosty stary dobry model. Stan optyczny średni. Troszkę wytarty jeden klawisz. Technicznie jak to w tych modelach czasem potrafi zastrajkować i nie odczytać płyty CDR. Z radiem jest rzecz jasna panel, ramka montażowa oraz etui na panel.

Cena: 400zł

2. Procek H510 stan idealny zarówno techniczny jak i mechaniczny. Panel na kablu również w stanie idealnym. W komplecie pudło, papiery, kostka zasilająca, ramka do sterownika na kablu i sterownik. W pudle również kabelek Ai-Net 5m.

Cena 550zł

3. Dwie zmieniarki S624. Obie sprawne porysowane. Jedna nie posiada jednej części klapki i była naprawiana przeze mnie (padł rezystor jednego kanału i była urwana masa w tym krótkim kabelku). Do każdej zmieniarki kabel Ai-Net 5m. Niestety mam tylko jeden magazynek na te dwie zmieniarki.

Cena 200zł

4. Dwa kable optyczne Cabletech 5m.

 

Cena za cały ten zestaw 1150zł lub taka jak pod daną rzeczą. Możliwość dorzucenia za 100zł 6xRCA na wtykach Neutrik`a i Amphenol`a oraz kablu Klotz LaGrange w plecionce o długości 1m każdy. Zestaw rozdzielę tylko wtedy gdy będą osoby chętne na minimum dwie rzeczy z tych trzech. Jeśli jest ktoś zainteresowany to fotki mogę zrobić i podrzucić. Proszę tylko podać na co zwrócić uwagę przy ich robieniu. Sprzęt cały czas gra u mnie w samochodzie.

Kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...