Skocz do zawartości

Płac taniej za wysyłki kurierem


pita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak wysyłasz x-ex to potrafią po dwóch dniach przyjechać :/

Jak jesteś odbiorca to dopiero sa jaja.

Kurierzy sa poprostu bezczelni.

A jak cie nie ma do 16:00 w domu to odsyłaja paczke do nadawcy.

Nie ma innej mozliwosci odebrania paczki.

 

Z żadna inna firma kurierska nie miałem tyle problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak wysyłasz x-ex to potrafią po dwóch dniach przyjechać
Jak jesteś odbiorca to dopiero sa jaja.
Kurierzy sa poprostu bezczelni.
A jak cie nie ma do 16:00 w domu to odsyłaja paczke do nadawcy.
Nie ma innej mozliwosci odebrania paczki.

Z żadna inna firma kurierska nie miałem tyle problemow.
x2... Juz pisałem o tym kiedys, To stary kolporter express, nie płąca kurierom, traktuja ludzi jak szmaty i odbija sie to na nas. 

 

Znam 4 firmy które zerwały z tymi pseudokurierami umowy... Ja tez miałem z nimi kika razy klopot, zazwyczaj o termin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie codziennie dostaje jakieś paczki, najbardziej lubię UPS i DHL. Dlaczego? Bo jak Kurier otwiera auto i jest wszystko poukładane i wie co gdzie ma, po niczym nie skacze, niczym nie rzuca. Kurierzy co do mnie jeżdżą są bardzo mili, zero problemów. Sam wysyłam paczki tymi dwoma firmami i zawsze jest dobrze. Raz mi w UPSie zginęła paczka (paleta euro towaru), ale po zrobieniu syfu po 4 albo 5 dniach była już u Klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Panowie,

co prawda zadałem to pytanie już na innym forum ale i tu może uzyskam interesującą odpowiedź... Jak najlepiej wysłać paczkę o wymiarech 220cm X 125cm x 30cm? Ile taka przyjemność może kosztować? Tak orientacyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś podniósł temat, to napiszę od siebie - ogólnie to coraz mniej mam ochotę współpracować z kurierami. Jeszcze w kwestii wysyłki to ok, list przewozowy drukuję i podrzucam do siedziby - akurat mam po drodze do pracy - i temat z głowy.

Gorzej jest ostatnio z odbiorem przesyłki, strasznie ciężko się dogadać. To że dzwonią jak już są pod domem to norma. Zostawianie u kogo popadnie na osiedlu też. Ostatnio rozbroił nas taki jeden z GLS, stwierdził że przesyłkę zostawi na schodach do domu, bo i tak jest bez pobrania. Gadał akurat z żoną, dostał trochę zjebów i jednak nie zostawił, raczył przyjechać jeszcze raz.. ale sprawa oparła się o jakieś ichniejsze biuro obsługi.

No i wczoraj kolejna akcja, gość nie zadzwonił nawet na tel że jest, tylko podjechał pod dom i chyba z 10 min trąbił. Nawet nie raczył wejść i zadzwonić dzwonkiem, twierdząc że nie ma obowiązku. Żeby to na mnie trafiło to chyba bym mu przyjebał, a jak podjechałem pod dom to żona już podpisywała świstek.

Zamawiając teraz cokolwiek poważnie się zastanowię czy wybrać kuriera czy PP, skoro i tak trzeba chodzić szukać paczki, to przynajmniej czarno na białym będę miał awizo w skrzynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież paczki z poczty też wozi kurier. Nie zmienia to faktu że awizo w skrzynce zawsze jest. Ja korzystam tylko z poczty i narzekam tylko na wrednego kuriera , bo wie że pracuję do 16 i czasami zrywam się wcześniej i 16.10 jest tel i wtedy proszę o awizo do skrzynki i po temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysyłam przez sendit.pl -> dpd.

paczek nadanych już dużo, ubezpieczenie do 5000zł bezpłatne, a cena paczki brutto to 15zł z groszami.

Nic nie zginęło, nic nie uszkodzili, jednego dnia zamawiam kuriera i tego samego dnia odbiór najczęściej na drugi dzień paczka jest u odbiorcy.

lepszej i wygodniejszej oferty nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...