Skocz do zawartości

Phlips XP640


Chabrosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć instrukcję do XP640? Kupiłem go na alle i miał być w 100% sprawny (tak było napisane). Jednak po otwarciu przesyłki trochę się zawiodłem. Wogóle wzmacniacz był tylko owinęty zwykłą folią i obkręcony taśmą a za przesyłkę sobie sporo zażyczyl. Ale chodzi mi dokładnie o to, że pod spodem wzmacniacza jest kwadratowy otwór zaklejony zwykłą brązową taśmą. Oczywiście nie było zdjęcia spodu. Interesuje mnie czy był tam oryginalnie zainstalowany jakś wentylator? Jeśli tak to gdzie na płytce wzmacniacza był podłączony? I jeszce o co chodzi z podłączeniem do aku. Bo jest na nim i POWER i ACC + 12V

Pozdrawiam

Edytowane przez Chabrosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusa podajesz tylko na power, minus wiadomo i na remote 12v z radia, ten ACC mozesz sobie darować.

 

 

Nie przypominam sobie zadnego wiatraka na xp 640...

 

 

Witam czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć instrukcję do XP640? Kupiłem go na alle i miał być w 100% sprawny (tak było napisane)

 

Kupowanie teraz na allegro to jedna wielka tragedia, albo ludzie szukaja kwadratowych jaj albo ciśnie sie lipe na potege...

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz to to samo co DAP6040, może do niego poszukaj jakiś informacji.

 

W XP640 i DAP6040 z którymi miałem do czynienia nie widziałem żadnego wentylatora. Dolne pokrywy były zawsze dwie(jak to w alpine) pełne(bez żadnych otworów wentylacyjnych).

 

Tak jak mastah napisał. Styk ACC jest bodajże do kondensatora. Podłączając się pod niego pomijasz bezpieczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...