Skocz do zawartości

wtyki RCA Nakamichi or inne dobre


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano,

 

Mam pytanie nie wiecie co sie stało z takimi popularnymi wtykami RCA od nakamichi? Link do gniazda http://muzyczny.pl/114870_Nakamichi-RCA-02183-gniazdo-na-kabel.html mi chodzi o wtyki. Było ich pełno po ok 5-6 PLN a teraz zero? Dobrą alternatywą dla nich były wtyki Neutrika i mam ich troche (wszystkie zajete) ale problem ich jest taki ze mają zwężającą sie ku dółowi końcówke i kilka szt. mam tak ciasnych ze ledwo mogę je wcisnąc do końca a pozniej sie boję zeby nie wyrwać gniazda razem z nimi.

Chyba ze macie jakies inne godne polecania ale nie przekraczające 10 PLN od sztuki. Teoretycznie bede potrzebował 8 sztuk wiec nie chce za to wydawać prawie 100 PLN .

 

Pozdr.,

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Neutrik`a na 8 kablach i wszystko ok. Ciasno strasznie nie jest wystarczy go przy wyjmowaniu lekko kręcić i wychodzi bez problemu.

Mam też na dwóch kablach Amphenol. Moim zdaniem fajniejsze od Neutrik`a bo w środku lepiej się je mocuje do izolacji. Są też dłuższe więc łatwo jest je złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne wtyki,przypomnij się wieczorem to zrobię fotkę.Może w giełdzie są jeszcze...

Nakamichi są teraz dostępne pod inną nazwą.Od dłuższego czasu kupuję z innym napisem.

 

Ok, dam znac. Cos mi sie zdaje ze widziałem juz je ale nie pamietam nazwy. Byly w dziale sprzedam ale juz ogloszenie wyparowało. Wrzuce PM'ke wieczorem.

 

Znalazłem tez nakamichi po 5 PLN szt http://muzyczny.pl/114869_Nakamichi-RCA-00701-wtyk-na-kabel.html. a nowe to Prolink'i o ile mnie wzrok nie zwodzi.

 

Kurde te Amphenole tez fajnie wygladają...... dlugi koncowki - kozackie....

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne wtyki,przypomnij się wieczorem to zrobię fotkę.Może w giełdzie są jeszcze...

Nakamichi są teraz dostępne pod inną nazwą.Od dłuższego czasu kupuję z innym napisem.

No właśnie szukałem tych wtyków ostatnio...

I znalazłem tylko takie:

http://www.pliczek.eu/images/936B_D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazał na fotce Kamil jest identyczne z tym co kiedyś było na rynku pod nazwą Nakamichi. Raadek lutował mi takie RCA na jesieni, miałem uchowane pojedyncze sztuki z nadrukiem Nakamichi sprzed 2-3 lat i dokupiłem tych Vitalco czy jak im tam. Można chyba śmiało kupować, bez problemu do dostania na wolumenie :luka:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam rca neutrik NYS-373

Udało mi się je kupić po 1.25 euro za szukę, bo były tylko zółte :) więc zrobiłem mały zapas, normalnie po ok. 1.60-1.80.

Na all są do kupienia po 6.50 pln za sztukę.

 

Moim skromnym zdaniem są ciut lepsze od naka, ładnie trzymają kabel (trzeba się trochę namęczyć, żeby go wyrwać).

post-2793-054048700 1292278995_thumb.jpg

post-2793-092234100 1292279017_thumb.jpg

post-2793-085879800 1292279037_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam rca neutrik NYS-373

Udało mi się je kupić po 1.25 euro za szukę, bo były tylko zółte :) więc zrobiłem mały zapas, normalnie po ok. 1.60-1.80.

Na all są do kupienia po 6.50 pln za sztukę.

 

Moim skromnym zdaniem są ciut lepsze od naka, ładnie trzymają kabel (trzeba się trochę namęczyć, żeby go wyrwać).

 

 

Ja tam Neutriki kupuje po 4.60 na RS Components.

(W "strefie Euro" udawalo mi sie je kupowac po 0.80E - tez od RS'ow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko moga gorzej grac bo nie ma napisu naka... :P

 

no wlasnie widziałem .... szkoda :zdegustowany: ale jakoś sobie z tym poradze, ma mały nożyk w domu to zdrapie napis a markerem znowu wyrzeźbie Nakamichi ....... bedzie +2 do dzwięku :ph34r:

 

 

a jak chcecie te neutrik to byly swego czasu w sklepie ta targowej 66

gosc ma glosniki, kolumny, kable, zlacza itd

Wlasnie tam kupowałem ostatnio 12 szt. ale chyba kupie gotowce, bo troche nie chce mi z tym pier******* ostatnio sie leniwy zrobiłem (poza tym ze wczoraj na pająka o 20:00 na parkingu montowałem wzmak w samochodzie z latarką w zebach :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałeś wyglądać bardziej hardcorowo niż ostatnio :rotfl:

 

 

ostatnio to był pikuś , przynajmniej pod dachem a tu jak "krejzol", skrzynka z narzedziami, wkretarka, fotele rozłożone, ja prawie pomiedzi przednimi fotelami wyciągniety do tyłu (bo tylna kanapa rozłozona), zasilanie, glosnikowe, RCA, poodkrecac, dokrecic, sciągnąć izolacje.......... "wariate" :przestraszony:

 

musiałem, musiałem zobaczyc jak MC427 bedzie grac na woofer'ach bo bym nie zasnął w nocy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i?

 

 

jest zajebiscie :super: (nie mam jeszcze MP 5.16 na pokladzie tylko PHD'eki co ostatnio w garazu montowałem na spocie :P ) ale ten wzmak robi z nimi co chce. Kick jest , je*niecie jest, no jest zejebiscie................................ CHCE TEN WZMAK (ale mnie na niego nie stac teraz ) ale deal'uje jeszcze jedna perełkę, może sie uda ją wyrwać na woofery :ph34r: .

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...