Skocz do zawartości

MDS08 w coupe?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Kolega posiada BMW e36 coupe, radio JVC sh1000, z przodu: wygłuszone drzwi matami gms, zrobione panele i zamontowane głosniki hsk165, napedzane jakas alpina starej serii 2x100W RMS i gra to ciekawie, bardzo mu sie podoba( cieszy sie, ze nie wsadził jajek w polke i zrobił zgodnie z przykazaniami CA :D ) Chciałby ten zestaw uzupełnic jakims małym, szybkim, z miłym dla ucha bassem.

Jaki przetwornik 8" jest godny polecenia który zaspokoi ucho kolegi? I czy taka 8calowka przebije sie w coupecie i bedzie ja słychac w srodku? Koledze zalezy, zeby bagaznika nie zagracić i zeby było dyskretnie, ale z jajem. Rodzaj słuchanej muzyki: szybsze biciki. Zasilane bedzie czyms w okolicy 200-300zł, wiec pewnie jakies jakosciowe 200W, moze jakas starsza alpina?( koledze strasznie przypadły do gustu "oldy alpine" :D ). Licze na Was i z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

 

Troche zamieszałem, wiec:

200-300zł na głosnik

200-300zł na wzmaka

Edytowane przez sober
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę w coupe E36 występowały składane oparcia kanapy, jeżeli tak jest u Twojego kolegi, to może nie będzie tragedii. Jednak mimo wszystko, uważam, że biorąc pod uwagę gabaryty samochodu lepszym wyborem byłaby 10-calówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim bądz razie jaką 10" do ponizszych wymagan polecacie:

1. max 300zł

2. ktorej wystarczyłoby jakies 150-200 jakosciowych W

3. skrzynia ok 22L closed

4. bedzie słychac miły przyjemny, uzupełniajacy bass w srodku

 

Myslałem, ze bedzie lepiej z tymi 8", no ale psikus, wiec musze kolege przekonac na troche wieksza skrzyneczke ;)

Edytowane przez sober
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie dorwac alpinke 3549 w rozliczeniu od goscia co nie bardzo temat ogarniał i chciał szybko sprzedac :D alpinka w 100% sprawna. A sub to jakis pionek ze starszej serii, klepniemy jakas budke, kable sie połozy i bedzie grac, dobrze, ze odradziliscie tego mds'a ;) Mozna zamknac, dzieki i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...