Skocz do zawartości

Kupię łagodny wzmacniacz na tweetery.


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bez obrazy, ale tak to tylko w Erze ... może jeszcze pudełko do tego i oryginalny kluczyk na imbusy od "drewienka" :P

 

 

.... i to z tego skoro widziałeś za 400 to czemu mam ustalać granicę na powiedzmy 700 zł?;> Hehe, mnie się nie pali z kupnem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu bym pomyślał, wzmacniacze nie byle co sobą reprezentują, choć u nas w PL są mało znane.

 

http://www.audiocar.pl/audison/cs300/cs300.htm - opis CS300

 

Ciekawy wzmacniacz, ale dziwna ta moc, choć znając te old-y od Audison-a to "pociągnie" nie jeden zestaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 900-1000zł. Pierwszą mógłbym troszkę taniej a druga wolałbym mieć dla siebie;)

 

Ja bym się Panie Woolly zastanowił, potem, może nie być takiej okazji,

ja byłem w podobnej sytuacji, później było tylko coraz gorzej.

Nie znam kolegi sprzedającego ani nie próbuję niczego sugerować, powiadam ze swojego

doświadczenia, a Competitiona słuchałem jeżeli chodzi o doznania muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 700 zł byłbym skłonny oddać ZAPCO Z50C2, w stanie bardzo dobrym, posiada on 25 watów na kanał przy 4 ohmach i brzmi zdecydowanie ciekawiej niż Studio 100 (porównywałem) .

Nie myl go z inną 50-tką obecną tu :cwaniak: .

Sprzedac chcę bo celuję w ...pewnego europejczyka :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 700 zł byłbym skłonny oddać ZAPCO Z50C2, w stanie bardzo dobrym, posiada on 25 watów na kanał przy 4 ohmach i brzmi zdecydowanie ciekawiej niż Studio 100 (porównywałem) .

Nie myl go z inną 50-tką obecną tu :cwaniak: .

Sprzedac chcę bo celuję w ...pewnego europejczyka :cwaniak:

 

No piecyk zacny nie ma co gadać i nie mam zamiaru go porównywać z byle czym, jednak do Sony M1 sporo mu brakuje, powiedz, że nie masz zamiaru przejść na ten wzmacniacz to uwzględnię warunkowo Twoją wypowiedź na temat tego ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink2: celuj dalej :hyhy: wszak SONY nie jest z Europy :ph34r: .

 

Poznałem coś ciekawszego od M1-ki :ph34r: niestety na razie nie zdradzę ...projekt na Anno Domini 2011 :wink2: .

 

-----------------------------

Edit na pasmach "dolnych" nadal nic mie nie trzepnęło ciekawiej niz konstrukcje tego zgreda zza Oceanu :super: .

Edytowane przez wasylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*

* Maniak pasywnych

*

 

* Wyślij prywatną wiadomość

 

* Grupa Użytkownik

* Postów 1461

* Rejestracja 28 październik 09

* Płeć:Mężczyzna

* Lokalizacja:Z północy

 

Napisano 8 minut temu

:wink2: celuj dalej :hyhy: wszak SONY nie jest z Europy :ph34r: .

 

Soniak niby z Japonii, ale w Twoim systemie to już nie mam pojęcia co zagra, znowu masz jakiś strzał w 10-kę, no ale cóż pożyjemy, poczytamy. Zawsze idzie zapartym tchem. Biorąc pod uwagę Twoją relację przekazywania faktów, nie odchodzę od komputera. Pozdrawiam dzidzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja, ja widziałem dwa " u źródła " :)

 

Tak czy owak to bardzo ciekawa propozycja, nie ukrywam że audison (choć tego nie słuchałem) może spełnić moje oczekiwania. To i tak strzał do celu z opaską na oczach lecz na kierunkowanie zawsze pomaga trafić. Poza tym od dłuższego czasu chodzą za mną audisony lecz nigdy ich nie wpinałem prócz ślimaczka srx2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym od dłuższego czasu chodzą za mną audisony lecz nigdy ich nie wpinałem prócz ślimaczka srx2.

 

SRX to hmmm ... najsłabszy kamrat z tej poczciwej stajni :)

LR czy LRx to już lepiej, tu masz CS-a. Jeśli on przypadnie Ci do gustu, to będziesz dalej polować na te wzmacniacze, zobaczysz, to zaraźliwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...