Skocz do zawartości

KENWOOD KDC-4047UA warto ?


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz pojęcia? Nie szkodzi . Zabierz się za czytanie forum ...

 

Powalla , ja wiem że pewnie dla Ciebie dobre radio zaczyna sie od 1000 zł , ale po pierwsze nie mam pieniędzy (a chodźbym miał nie dał bym tyle za radio), a po 2 to nie musi byc z najwyższej półki :) mój limit to po prostu 300 zł : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalla , ja wiem że pewnie dla Ciebie dobre radio zaczyna sie od 1000 zł , ale po pierwsze nie mam pieniędzy (a chodźbym miał nie dał bym tyle za radio), a po 2 to nie musi byc z najwyższej półki :) mój limit to po prostu 300 zł : )

Ta wypowiedz swiadczy ze nie czytałeś jeszcze nic...

No własnie jakbyś zabrał sie za czytanie forum

 

To wiedział byś ze mozna nawet za 200zł kupic radio Które wciaga nosem tą tandetną błyskotke kenwooda

 

chyba ze zalezy Ci tylko na wygladzie...

Edytowane przez pita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator ma zły dzień chyba hehe :) A prawda jest taka że tematów radio do 300 do 500 itd jest sporo, ale one często są nieaktualne już, przecież wszystko się zmienia, cały czas dochodza nowe modele itd. Ja mam model wyższy który kosztuje 550zł. Dla mnie ok, lepsze niż sony w tych cenach a nawet do 700 800PLN. Mój znajomy ma kenwooda tego co o nim mowa, podpięte ma głośniki w Vectrze B kombi, standard cały. Gra to bardzo przywoicie wg mnie. Pod clarionem troche mi się nie podobało, wszystko to kwestia gustu, jednemu podoba się to drugiemu to :) Możesz wybrać coś sporo lepszego używanego w tej cenie. A jak chcesz nowego to wybór raczej słaby :) Każde radio prezentuje podobny poziom tylko inne charakterystyczne dla marki brzmienie :) Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiedział byś ze mozna nawet za 200zł kupic radio Które wciaga nosem tą tandetną błyskotke kenwooda

Ła ła łi ła! Za 200zl to mało tego "wciągania nosem" więc lepiej nie zaczynać :)

Kolega wyraźnie napisał, że chce radio nowe, do 300zl.

W tej kategorii radia Kenwooda stanowią bardzo dobrą propozycję, sam mam takie i polecałem ja wielokrotnie znajomym - każdy z nich jest zadowolony z wyboru.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zły dzień , tylko Tobie nie chce się ruszyć i poczytać forum . Dowiedziałbyś się że nowe i tanie radia kupuje się WZROKIEM . Kup sobie fajniejsze wizualnie i tyle . Do oświetlenia kokpitu pasujące itd. Brzmieniowo to tanie radia ciężko odróżnić w "boju" , szczególnie że przeważnie taniemu radiu towarzyszy równie tani sprzęt towarzyszący .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu chcesz nowe czy używane? Te co podałeś nowe chyba nie jest.

 

w takim razie powalla, nie mógł bys mi poprostu doradzic, i podac kilka modeli radia ktore jest jakosciowo duzo lepsze ?

Wpisujesz w allegro cene do 300zł ustawiasz na "nowe" i przeglądasz oferty. Wątpię by wśród różnych modeli w cenie ~300zł były aż tak wielkie różnice w jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Również poszukuję radia do autka, budżet około 300-370zł.

czytając Wasze wypowiedzi nasuwa mi się pytanie, czy do 370 kupując nowe radio patrzeć tylko na wygląd? wszystkie są podobnej jakości?

i kolejna sprawa, czy jest sens kupować używane? czy nie będzie dużej różnicy cenowej?

audiofilem nie jestem, wiem, że w tej cenie nie kupi się jakiegoś high-endowego radia.

radio przede wszystkim musi odczytywać z USB, płyta mile widziana.

 

pozdrawiam,

Kwapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pita nie mów ze w tej klasie cenowej znajdziesz cos lepszego te radio to akurat nie jest zadna swiecaca błyskotka to radio juz naprawde gra a jesli pokazesz mi za 200zł nowe radio które gra lepiej od tego to z chęcia sobie kupie bo skoro za swoje dałel 900zł to teraz sie zastanawiam po co skoro mogłem dać 200zł :P Edytowane przez szymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od okazji :D ja sprzedałem np swoje radyjko na tym forum - alpinke cda 9851 za 319 zł z przesyłką super stan :) smigało wszystko bez zarzutów przez cały czas kiedy byłem włascicielem, koncówki mocy nigdy nie podpięte były, płyty tez nigdy nie uzywalem tylko ipoda. Najsmieszniejsze jest to ze pozniej pare dni pozniej jak juz mialem kupować 9853 alpinke za 400 zł + wysyłka na allegro pojawiło sie az w podejrzanej cenie za 300 zł Z PRZESYŁKĄ :) kupiłem i hula bez zarzutów :)

 

I teraz sedno tej wypowiedzi bo raczej to nie po to by sie "chwalić" jakie kto okazje wyrywa tylko ze tak jak koledzy wyzej mówili, nie wazne czy cos sie zmienia, czy wychodzą nowe modele ale najpierw trzeba przeczytać opinie o prawie ze WSZYSTKICH konkretnych nawet starszych radyjkach by wiedziec co i za ile samemu szukać, czym sie kierować. Taki zwykły przykład banalny np jak widzisz kenwooda pioneera itp z poziomu modeli 7xxx w zwyz to znaczy ze te juz bedą raczej cos sobą reprezentować, opinia o kenwoodach ze grają dość naturalnie i ze troche mają za mało basu na dole w swojej charakterystyce, albo tak jak ze alpinki grają z jajem, dynamicznie jak i również, że ostrzą w modelach cda do 9855 i ze to dobry wybór jak za taką cene w uzywkach a modele cde to zwykła budżetówka niczym się nie wyrozniająca(takie są wlasnie najczęstrze opinie)

 

I duzo duzo wiecej, jak sie juz to wszystko połapie wtedy mniej wiecej mozna się pytać o roznice w poszczegolnych modelach bo ogolnie jakby kazdy chciał swoją pozycje zarzucic i opinie o kazdym z wymienionych radio, to by był po prostu burdel, sprzecznosci na tle gustu i stopnia zaawansowania przy rozbudowie CA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...