Skocz do zawartości

Zbędna wymiana zdań :)


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raadek nie pije do Ciebie bo nie mam do czego.

Przez myśl mi to nawet nie przeszło.

Skoro poruszyłeś temat tweeter'ów to powiem że jestem ciekawy jak to u Ciebie gra.Trochę bawiłem się tymi głośnikami i zrobiły na mnie spore wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bawiłem się tymi głośnikami i zrobiły na mnie spore wrażenie.

mi sie po prostu nie podoba.

I znowu to samo :)

Radku, znowu ktoś się nie zgadza z Twoją opinią/wrażeniami/doświadczeniami i zaraz powstaje 20 postów wymiany zdań nie do końca zgodnych z tematem...

 

hehepack czekamy na obszerną relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radku, znowu ktoś się nie zgadza z Twoją opinią...

Proponuje Kamilku przeczytać więcej niż dwa posty,prawdopodobnie wpadniesz na to o co chodzi.Zacytowałeś dwa zupełnie nie związane ze sobą teksty i próbujesz...właściwie nie do końca wiem o co Ci chodzi?To że ktoś ma inne spostrzeżenia to chyba dobrze.Można się nimi wymienić na forum.Ostatnio kiedy to w podobny sposób interweniowałeś mocno przegiąłeś pałę.Tamtą sytuację mogę zrozumieć ponieważ sprzeczna była z interesami ale ta?

Radku, znowu ktoś się nie zgadza z Twoją opinią/wrażeniami/doświadczeniami i zaraz powstaje 20 postów wymiany zdań nie do końca zgodnych z tematem...

Czy rozmowa o głośnikach które kupił Hehepack w jego temacie nie jest na temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tez musze sie wtrącic.... forum jest po to zeby wyrażać swoje opinie. Jedni mogą sie zgadzać, inni nie. Raadek ma swoje zdanie, Piotrsaint swoje. Popisali, wyjasnili sobie a błotem się nie obrzucili. Dopóki jeden drugiego nie obrzuca błotem to jest to w cywilizowany sposob prowadzona dyskusja, dlatego K@mil jesli każdego bedziesz ganił ze sie z kimś nie zgadza (ma do tego prawo, ma prawo mieć inne zdanie) to za chwile dojdzie do podobnej sytuacji jak na innych forach ze Ci co faktycznie wiedzą dużo i dzielą się nią lub przynajmniej wskazują drogę za chwile przestaną sie odzywać i jakość forum spadnie a pozniej pozostanie tylko wiatr i pajęczyny.........

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Kamilku przeczytać więcej niż dwa posty,prawdopodobnie wpadniesz na to o co chodzi.

Czytałem :)

To że ktoś ma inne spostrzeżenia to chyba dobrze

Tak dobrze :)

Można się nimi wymienić na forum

A nawet trzeba, ale jeżeli ktoś ma inne zdanie to nie trzeba z tego robić dyskusji na 20 postów w temacie związanym z całą instalacją :)

Jemu się nie podoba, Tobie tak i tyle...

Ostatnio kiedy to w podobny sposób interweniowałeś mocno przegiąłeś pałę

Hmmm nie uważam tak, po prostu tak to odbieram :)

Tamtą sytuację mogę zrozumieć ponieważ sprzeczna była z interesami ale ta?

Teraz chyba Ty przeginasz, ale nie będę tego komentował...

Bo nawet nic nie pisałem na temat tamtych Hertzów :)

Czy rozmowa o głośnikach które kupił Hehepack w jego temacie nie jest na temat?

Napisałem nie do końca związanych z tematem.

Dział jest Waszych instalacji, hehpack opisuje swoje modernizacje, więc toczenie dyskusji na temat danego przetwornika nie do końca jest związane z tym :)

 

chyba tez musze sie wtrącic.... forum jest po to zeby wyrażać swoje opinie. Jedni mogą sie zgadzać, inni nie. Raadek ma swoje zdanie, Piotrsaint swoje. Popisali, wyjasnili sobie a błotem się nie obrzucili. Dopóki jeden drugiego nie obrzuca błotem to jest to w cywilizowany sposob prowadzona dyskusja, dlatego K@mil jesli każdego bedziesz ganił ze sie z kimś nie zgadza (ma do tego prawo, ma prawo mieć inne zdanie) to za chwile dojdzie do podobnej sytuacji jak na innych forach ze Ci co faktycznie wiedzą dużo i dzielą się nią lub przynajmniej wskazują drogę za chwile przestaną sie odzywać i jakość forum spadnie a pozniej pozostanie tylko wiatr i pajęczyny.........

Naprawdę cieszę się, że toczą się dyskusje na forum.

Użytkownicy wymieniają się doświadczeniami, ale czasami sprowadza się to do można powiedzieć OFF Topic'u...

 

Podsumowując naprawdę nic nie mam do dyskusji na forum.

Po prostu zauważyłem ostatnio, że niektórzy mają tendencje do wzbudzania różnych dyskusji nie do końca związanych z tematem.

I później mamy niepotrzebną robotę.

 

Mam nadzieje, że nie zrozumieliście mnie źle.

Naprawdę nic nie mam do nikogo, po prostu proszę o trzymanie się tematów ;)

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik Raadek dnia 09 grudzień 2010 - 10:19 napisał

Proponuje Kamilku przeczytać więcej niż dwa posty,prawdopodobnie wpadniesz na to o co chodzi.

 

Czytałem :)

Szkoda że rozdzieliłeś bo będzie Ci trudniej to zrozumieć.Szkoda że nie załapałeś mimo przeczytania.Może spróbuj jeszcze raz.

Z mojej strony wszystko w temacie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...