Skocz do zawartości

Dziś ostatki :)


ciemuka19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla odmiany mam za kilka dni "koniec miesiąca w firmie" więc siedzę z kalkulatorem i liczę ...ale nie narzekam żeby nie było :wink: . Skądś ta kasa na CA musi być nie? :hyhy:

Wszystkim bawiącym się oczywiście życzę połamania nóg na parkiecie i wyrwania niezłych du... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany mam za kilka dni "koniec miesiąca w firmie" więc siedzę z kalkulatorem i liczę ...ale nie narzekam żeby nie było :wink: . Skądś ta kasa na CA musi być nie? :hyhy:

Wszystkim bawiącym się oczywiście życzę połamania nóg na parkiecie i wyrwania niezłych du... :P

 

ja juz sie zrobiłem, oczywiście impreza dziecięca, ale byo dobrze (w piątek impreza integracyjna z pracy wrociłem o 2:30 do domu) na9:00 w sobote pojechałem do szkoły, wrociłem o 16:00 na 17:30 poszlismy z dzieckiem do znajomych akurat jeden z wujków miał urodziny no to szybka akcja i jestesmy zrobieni dobrze.... a jutro na 8:00 mam szkołe....... ze sie tak wyraże maratonik (Pozdro&poćwicz) :cwaniak:

 

Ps ale sie zajebaliśmy (przepraszam za wyrażenie) ,. k*wa poł W-wy musze jutro autobusem przejechać do szkoły....... pier*ole nie jade :P

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak- kto nie ma miedzi, ten w domu na dupie siedzi :) Kupiłem trochę klocków na handel i trochę wybombałem się z kasy. Ale warto było (na hifon zx7500 uszkodzony za osiem dyszek :) )

 

Może obejrzę jakiś film i w kimę. Tym, którzy się bawią życzę stosunkowo udanej imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...