Skocz do zawartości

Audison VR 209 / do oceny, stan, wartość


Sajed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę :) Ogolnie - opinie o tych piecach są przychylne. Wystarczy wpisać nazwe w szukajke ;) Co do stanu .. Jesli dobrze kojaze to brakuje mu 2 przycisków ? :) Panuje taka opinia ze sprzęt jest tyle wart, ile moze za niego zapłacić kupujący :) Dla mnie ok.

 

 

Dzieki za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych guzików tylko nie ma ale pstryczki na płycie są i można je np śruokręcikiem przełączać , czy w ogóle na płycie pusto? Pytam , bo przełącznik mono/stereo to chyba raczej ważny jest nie? :wink:

 

PS: Moze byś tak poprosił Balcera lub Ukashec (jak to się odmienia :mur1: ) aby w miarę możliwości rzucili okiem . Balcer chętnie pewnie by go sobie w instalkę wpiął :wink: i porównał do LRa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 moich prośbach o fotki dopiero wczoraj je otrzymałem tego pieca, ponad miesiąc trwało doproszenie się o nie. Wygląd też jest dla mnie ważny a ten jest po prostu zaniedbany - koniec kropka ja mu podziękowałem. Poza tym te brakujące elementy - ciekawe czemu ich brakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio widziałem VR209 Evo z okablowaniem za 600 zł więc mnie to nie zadziwi :P

Co do wzmaka - dobry wzmak, a czy za dobrą kasę, to już tak jak ktoś napisał w temacie - zależne od kupującego tyle jest wart :P

 

bo ogolnie posucha na allegro i nic nie idzie....

 

true ... ludzie pytają i szukają chyba kwadratowych jaj, albo nie wiadomo jakiej okazji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sprzedawca odpowiadał szybko na prośby o zdjęcia i nie przedłużał to pewnie bym go brał sam, choć stan wizualny mnie odstrasza - tak samo jak z samochodami jak jest porysowany, popękane plastyki itp. to nie liczyłbym aby właściciel dbał o silnik i nie pałował samochodu - tutaj wyznaję trochę podobną zasadę aczkolwiek trochę od niej odbiegam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 209 też jest "rudy" po bokach, coś w tym jest :)

 

Fajny piec, niech trzasnie dokladne foty wnetrza, jesli nie był naprawiany to pod drewienkiem tych braków nie widać. Jesli nie zdlubany to chyba dobra cena, choc obstawiam ze ktoś pogubił przyciski podczas "remontu" :)

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...