Skocz do zawartości

PINY DO WTYCZKI Z ALPINE


miki87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema koledzy:) Mam pytanie, czy ktoś wie gdzie można lub czy w ogóle można dostać piny do wtyczki z radia Alpine CDA-9812RB. Myślę, że we większości występują podobne/takie same.

Kwestia jest taka, że jakiś 'miszczu' sprzedał mi radio gdzie brakuje w ogóle przewodu od masy włącznie z tym pinem... (pomińmy na razie kwestię zaciskania tego na przewodzie, bo do najłatwiejszych bez zaciskarki to na pewno nie należy).

Co prawda tymczasowo (lub już na zawsze;)) "pożyczyłem" sobie cały przewodzik pomarańczowy od dimmera i wstawiłem w miejsce masy, jednak chciałbym wiedzieć, czy można takie piny w ogóle dostać. Sorry za foto, ale robione telefonem na szybko.

post-182-087881800 1290636944_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncza sztukę raczej bardzo cieżko będzie dostać . Znaleźć nie kłopot ale w firmach które bedą to miały minimalne zamówienie to pewnie 100 szt :) Mysle ze sensowniej było by zakupić cała wtyczkę wraz z wiazka. Chyba ze uda sie znaleźć sztukę lub pare sztuk takiego zlacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem, jednak pojawia się pewne 'ale'... Otóż jakość użytych przewodów w tych kostkach jest MIERNA... Wiem, że to mały odcinek i pewnie większej różnicy nie robi... ale te chińskie kabelki mają dosłownie "źdźbła" drutu w izolacji:/ A jednak jak już się ciągnie nowe zasilanie do radia to warto by cały tor zasilania zrobić solidnie... dlatego też zapytałem:P

Takie wtyki znalazłem:

ZŁACZE ISO ALPINE 2 CDA CDE CDM NOWE MODELE

http://allegro.pl/zlacze-iso-alpine-2-cda-cde-cdm-nowe-modele-i1306196381.html

Alpine 16 pin kostka wtyczka złącze radia DAR-73

http://allegro.pl/alpine-16-pin-kostka-wtyczka-zlacze-radia-dar-73-i1298954854.html

 

Jak ktoś miał do czynienia i trzymał to w ręce poproszę o recenzję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...