Skocz do zawartości

woofer do własnej zabudowy


ZIGGY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa ma się tak jak dotąd mam w bagaju alpine sbe-1243bp i pół bagażnika nieczynne :/ zupełnie nie funkcjonalnie

Chciał bym zrobić własną skrzynkę nie tradycyjną sześcienną tylko coś w ten deseń post-4709-083635400 1290336768_thumb.jpg

jak widać litraż musi być niewielki może ok 15L starczy? bo chciał bym trochę bagażnika :) myślałem nad InterTechnik MDS 08 co wy na to ? może jakieś inne propozycję? kwota tak do 400zł narazie nie zastanawiam się czym to zasilić gdyż najpierw trzeba zrobić skrzynkę. Słucham wszystkiego oprócz metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak samemu zapytać? Piotrek nie gryzie...chyba ? :) Z tego co wiem to 330zl + paczka (mieszka niedaleko i niedawno z nim gadałem). Tego jego suba mieliśmy okazję zresztą testować (Ruby, Pimp_zabrze, cursor ...)kiedyś na spocie w Katowicach .

 

PS: chyba nie śmiałbym go porównać do IT08 ...no i ori fabryczna buda od razu gotowa ;)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocie w Katowicach tym, co słuchali się bardzo podobał.

 

jedna osoba stwierdziła że fajnie, ale za mało poweru :D

Sam wybrał P12 :) Co nie oznacza że głośnik jest zły :)

 

PS: chyba nie śmiałbym go porównać do IT08 ...no i ori fabryczna buda od razu gotowa ;)

 

te ori budy są średnie, dopiero te suby po wpakowaniu w custom-y odżywają :) wiem bo sam miałem Helixa :)

Edytowane przez Hellsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy go testowali na tym spocie na który nie dojechałeś Hellsin ;) , a teraz pod Ikeą to był ten Helix w aucie Morfiego w całkiem innej budzie , bo taka mu pasuje do jego pogoni z gryzoniem .

 

PS: wiesz IT08 to fajny głośnik (miałem, testowałem) ale ... będąc obiektywny to chyba nie ta klasa co seria "W" Helixa , nie mówiąc już o AS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...