Skocz do zawartości

Co myslicie o tym


merid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od razu napisze, że nie jestem specem od CA dlatego miło by było gdybyscie mnie od razu nie negowali.

 

Posiadam Nissana Sunny N14 HB w którym posiadam radio Alpine CDE-9874R no i seryjne głosniki. Chciałbym to wreszcie zmienić, dlatego postanowiłem zainwestować w przednie głosniki a mianowicie Hifonics TS6.2C i do tego wzmak Crunch DSX-2350. Powiedzcie co o tym myślicie i jakie są alternatywy które nie przewyzszą ceny 900 zł. Oczywiście zdaje sobie sprawe o wygłuszeniu drzwi i zmianie kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też myslalem o tych hsk 165 tylko ten wzmacniacz ktory mi napisałem to go trudno znalezc mozesz mi podac inne modele tylko fajnie gdyby były nowe lub firmy w których warto szukaćm, bo nie ukrywam o sony slyszalem pare recenzji negatywnych ale to moze tyczylo się radii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też myslalem o tych hsk 165 tylko ten wzmacniacz ktory mi napisałem to go trudno znalezc mozesz mi podac inne modele tylko fajnie gdyby były nowe lub firmy w których warto szukaćm, bo nie ukrywam o sony slyszalem pare recenzji negatywnych ale to moze tyczylo się radii

 

 

no to Ci podal przeca :P Sony Xpload to krzak ale stare serie XM (tak zwane czarne lub zlote serie) to made in Japan porządne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze nic przocz sonego nie oplaca sie kupowac

 

Oczywiście że sie opłaca coś innego ale istnieje tyle wzmacniaczy godnych polecenia że nikt ci ich wszystkich nie wymieni. Musisz sam poszukać opinii(chociażby na tym forum) - podano ci XM'y bo w tej cenie cięzko o konkurencje dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na allegro wisi ESX by zed audio - stara dobra seria tego producenta, 2 x 120 rms mocy papierkowej ale wnioskując bo sprzętach starszych za wody pewnie jest jej jeszcze trochę więcej. Cena jak pamiętam to 600 zł plus Hetrze jakieś 300 zł daję Ci to plus minus 900 zł i się mieścisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...