Skocz do zawartości

JBL W10GTi, zmieniarka Alpine S624


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wymienię JBL W10GTi v1 najchętniej na złotówki a konkretnie 500 ;)

A tak na poważnie zalega mi ten głośnik już od roku. Kupiłem go na wiosnę 2009 z porwanym dolnym zawieszeniem (częsty przypadek w tym modelu) w wakacje 2009 zostało ono wymienione razem z cewką tak na wszelki wypadek. Oczywiście cewka taka jak była 2x6ohm.

Po wymianie pojeździł w samochodzie gdzieś z 10-20h. Od grudnia 2009 leży w pokoju i się kurzy. Może komuś się przyda.

Najchętniej wymienię na jakiś rozsądny subik max 10' (oczekiwany Hertz HS250v1 bo żaden mi się tak nie zgrywał z przodem) ewentualnie clariona 938 lub 948. Możliwość wymiany na czas określony.

Jak jest ktoś zainteresowany to pisać na PW

 

Mam też zmieniarkę Alpine S624. Stan zewnętrzny dostateczny. Porysowana, brak jednej części klapki.

W zmieniarce był uszkodzony ten kabel wychodzący z niej oraz rezystor na wyjściu. W tym momencie wszystko gra kabel naprawiłem, rezystor smd zastąpiłem innymi połączonymi szeregowo. Jak ktoś chce to oddam za jakąś inną pierdołę. Oddam sam zmieniacz ewentualnie dorzucę jakiś kabel ai-net.

Naprawy opisane tutaj: http://www.strefacaraudio.pl/topic/14249-pytanko-elektromechaniczne/page__pid__141933#entry141933

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...