Skocz do zawartości

Golf III by duber :)


duber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie golf?

Golf jest gdzie ja lepszego furaka znajde...

Jak dojadą tb to na bank będe,jeśli nie dojadą to na przyczepke z kimś przyjade,może z flymanem7... audicą.Jak bedzie jechal.

Ja nie mam z czym przyjachać w sumie...jak same woofery i suby mam.Nie idzie tego słuchać bez tweetrow czy TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie byłem w aucie z maskownicą ... szykuje sie niezła rzeźba.

Jutro podłącze głosniczki i będe sie bawił z ich ukierunkowaniem...gdzie najlepiej,ale w słupek to średnio dobry pomysł.

Albo nad wooferami dam nowy panel tylko dośc mocno ukierunkowując je na twarz lub w stare miejsca w podszybiu ale też skierowane z deka ku twarzy...ale wtedy będe musiał zbudować ala kolumnę...

No nic zobacze gdzię będzie najlepsza scena itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak ja w golfie dałem w podszybiu tw lekko ukierunkowane na twarz tak właśnie to byłem zaskoczony tą sceną szczerze mówiąc, że w ogóle jakaś jest wyczuwalna ;) oczywiście jest strasznie rozlazła ;D ale coś tam jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurde..w sklepie sie skończyły jak miałem zamówić poszukałem innych a potem pokazały się w innym sklepie tb ale już było za póżno....

No ale po "wychowawczej" rozmowie z jednym z userów zdecydowaliśmy sie na owe.

Jutro tak bez komory je podłącze choć wiem że to nie będzie to...a z umieszczeniem hmm będzie problem ale byłem świadom ich wielkości.'

jak predzej pisałem...zobaczę gdzie będzie najlepiej "je słychac" to potem będe sie martwił...ale słupek raczej odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek tak słupki wąskie ale maskownica zakrywała pól szyby ;) więć mysle o desce ale z prawej str podwyższenie aby równo były.Taka ala kolumna...wyprofilowana.

No i mysle o drzwiach nad panelami ale glośnik po kątem...ale to zobaczę jak bedzie je wtedy słychać..jutro sie okaże.najlepiej słupki ale wtedy bez maskownic i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz czyli masz na mysli otwory na śrubki,czy jeszcze więcej?

Ciekawe jak to sie ma do gwarancji...Mastah taaa widziałem jego foty przed tokarką :) choć u mnie w pracy tez kilka jest ale fachowców brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TB poszło koło nosa(choc jego cena była taka sama jak owych coaxów,a nawet chyba ciut mniejsza)...a coaxy które chodziły po głowie,,,kosztują dokładnie 3,5 razy tyle co te...nie będę zadowolony będą zmiany,nie pierwszy raz ;)

W sumie w TB nie miałbym możliwości "regulacji" wysokich tonów tak jak na coaxach...i co by było gdyby TB miało za dużo lub za mało owych tonów..dało by rade ingerować w wysokie tony bez "ruszenia"średnicy?

tu jest zwrotka i można wszystko robić.Ważne że nie jest alu tweeter ktory mi za bardzo nie podchodził.

No nic...podłączymy posłuchamy..ocenimy.Jak będę zadowolony to fajnie nie to zbieramy $ dalej.

 

No i były pierwsze odsłuchy..jestem bardzo zadowolony.Tweeterek nie ostrzy...za krótko słuchalem i bez komory aby coś więcej napisac i zero jeszcze jakichkolwiek reg na radiu przy zwrotce.

Na razie tne je na 4khz tylko nie wiem jak woofery ciąc...ale to wyjdzie w praniu

Co do ich zabudowania...myślę o wywaleniu kratek z półki i zrobieniu obudowy takiej aby głośniczki brały "na twarz" jak na fotach hmm

 

http://img560.imageshack.us/img560/3674/zdjcie1564.jpg

 

http://img856.imageshack.us/img856/2292/zdjcie1565.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z lewej wyżej...ale dając w słupek byo by jeszcze wyżej.Choć nie wykluczam tej opcji.Zaraz będę dopasowywał pierscienie i bawił sie...

choć ścinając ucha nie było by tak źle..tylko myślę nad kształtem obudów

 

I chyba ori ucha muszą zostac,konektorki przeszkadzały by aby pierscionek byl mocowanu do kołnierza.Z drugiej str kołnierz ma tylko 4-5mm więc aby sie zawias nie odkleił nie bedę tego ruszał.

 

http://img232.imageshack.us/img232/4408/zdjcie1572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...