Skocz do zawartości

Golf III by duber :)


duber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeszcze nie zamocowalem tego bo nie mam pomysłu jak...jutro bede nad tym myslał zapewne

musze tabliczki obrocić dokladnie,nawet patrzalem czy sie da :) ale musialy tak byc bo są otwory wentylacyjne bo bokach,tam jest luka za lampami.

na styk nie dawalem bo chyba by sie porysowały hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dls'ów nie złącze już,za duzo z tym roboty.zwlaszcza ze sruby są na wylot.musi juz tak zostac niestety

zapasówka hmm mam w bagazniku wyciagniecie trwać moze z 30 min ale lepsze to niz wożenie ją za przednim fotelem jak to robilem rok...trudno cięzko ale wyciągne,ale odpukac juz 3 lata nie złapałem gumy :)

ok zmykam działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez 8 lat nie korzystałem z zapasu do przedwczoraj jak mi na trasie Ostrowiec Sw. - Warszawa poszlo w piz*u powietrze i cieszylem sie jak glupi ze mam dojazdowke a plany byly ba ch&j mi kolo zrobie fajną zabudowa i teraz wiem ze nikt mnie nie przekona zeby z tego zrezygnowac. I tutaj zadna latka w sprayu bym nie pomogla ani kompresor ani nic, bo stalo sie to przed Radomiem i podjechalem do wulkanizatora (byla jeszcze normalna pora) i okazało sie ze wentyl szlag trafil. Cieszylem sie jak glupi ze mialem tą dojazdowke, wentyl zmienil, kolo normalne zalozyl, zaplacilem 15 PLN i moglem normalnie smignąc ekspresówką do W-wy.

 

A zeby nie byl totalny OT to fakt faktem ladnie praca wre, prosto, schludnie i dyskretnie tak jak lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci to idzie :), będzie schludnie wyglądać. Kurcze podoba mi się jak A3 leży koło A6, już zbieram hajs.

A dlaczego nie dałeś DLS zaraz koło siebie żeby to wyglądało jak jeden wzmacniacz

I jeszcze jedno odwróć tabliczki na DLS-ach ;)

 

A co za różnica, jak i tak będzie to wszystko zamknięte i nic widać nie będzie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywka działa!!dlaczego predzej za to sie nie zabrałem...wkoncu tweeter gra po mojemu :)

jeszcze zostal dzien pracy przy estetyce...i co najgorsze tweetery poleciały wek z trójkątów drzwi.

Bede musial kupic/zrobic jakąś obudowe tweetera lub znów rzeżbienie słupków

 

znacie jakies strony z obudowami tweeterów?

 

http://img137.imageshack.us/img137/3562/zdjcie0923f.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/1093/zdjcie0912.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok:

 

dwa pytania :wink: :

1. półkę zakładasz czy raczej przykręcasz?

2. klapa bagaja przyspawana będzie? ... bo ja swojego elektromagnetycznego zamka nie mogę oduczyć brzęczeć w rytm głośniejszego basu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pólke nad wzmakami bede mial na zawiasy przy oparciach,kupilem zawiasy ale wkrety mialem za długie i na wylot przeszedł...skrócenie nic nie dało...musze inne kupić

a teraz jesli masz na mysłi pólke od golfa to sobie spokojnie leży...(jeszcze)

 

eee nic spawać nie bedę :) zamek nie brzęczy ale juz kilka razy beskutecznie walczyłem z tablicą rejestracyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tablica walczylem tylko raz :) i na szczescie skutecznie.

 

zadnych plastikowych ramek i tego typu rzeczy, rejestracja przykrecona bezposrednio do... no wlasnie do tego w bialej ramce

 

http://obrazki.elektroda.net/52_1325194068_thumb.jpg

 

za pomoca gumowych "dystansow- podkladek" 1cm miedzy tablica a ta plastikowa kieszenia. Teraz ani mysli drgnac :) nawet RE MX18 nie wprawil jej w drgania wiec zadanie na pewno swoje spelnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz jesli masz na mysłi pólke od golfa to sobie spokojnie leży...(jeszcze)

 

eee nic spawać nie bedę zamek nie brzęczy ale juz kilka razy beskutecznie walczyłem z tablicą rejestracyjna

no, miałem na myśli półkę od golfa :)

ja tablicę podkleiłem matą i cisza tylko, że u mnie tablica jest na zderzaku (jednak bez maty brzęczała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest potargany tylko musze nożykiem naciąc w pionie materiał aby material zaczą przylegac do deski,teraz sie podniósł bo grubosc kabli nie pozwala mu na przyleganie.

Dlatego widac białą deche,ale masz racje...poprostu tam są same nacięncia a nie otwory pod nie...dlatego pisalem dzien na estetyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...