Skocz do zawartości

Co to za wzmacniacz??


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam taki oto ampik, powie ktos co to może być?? Dodam że ma to 4x40 lub 4x50 przy 4R plus 150W 4R sub

http://img259.imageshack.us/img259/2892/dsc00425m.th.jpg

 

U kumpla grało z sensem i mi się podobało, wiec się zamieniłem za GLOW, dostalem amp i xxls'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x40A. Powinno być mniej chyba bo coś 2x30 albo 35A. Glow nie napędzi mi tego głośnika co dostałem do wzmacniacza i jest g. warty tak jak mówiliscie, no i cięzko sprzedac, a to chińskie cudo gra po prostu lepiej jak on... Kiedyś znaleźlismy z kumplem specyfikacje tego ampa w necie, tydzien szukania ale było warto, parametry wykazywały 4x40W(lub 4x50W nie pamietam do konca) + 150W sub, DF dla wszystkiego 200 przy 4R. Co najlepsze wzmacniacz ten był też na eBay za 400$. Przywieziony został z niemiec, był uszkodzony, miał uszkodzone wejscia sygnałowe które moj kumpel wymienił, dośc niechlujnie ale coż poradzić. Jutro będe go odpalał u siebie. Wcześniej u znajomego napędział peerless xxls DVC, kanałem SUB i kanałami w mostkach dawał głośnikowi rade, podłączalismy też pod niego kolumienki domowe zeby zobaczyć czy gra pełne pasmo. Bede ten amp i głośnik miał poł roku, potem zmienie na coś lepszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x40A. Powinno być mniej chyba bo coś 2x30 albo 35A.

No to juz całkiem niezle, warto by poznac co to jest wogole, na podstawie czego znalezliscie dane?

 

 

Glow nie napędzi mi tego głośnika co dostałem do wzmacniacza i jest g. warty tak jak mówiliscie, no i cięzko sprzedac, a to chińskie cudo gra po prostu lepiej jak on..

Prawde mówiac nie wykluczam, chciałem sie tylko upewnić ze chodzi o Glow a nie np literówke i Blow :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaliśmy nie pamiętam w jaki sposób, bo teraz nigdzie tego PDFa nie moge znaleźć, takich wzmacniaczy było w tym PDF 3sztuki 5kanałówka czyli ten 4 i 2. 40stki włożył kumpel bo niemiał pod ręką 35A, z tego co mówi powinno być 2x35A piec do lekkich nie nalezy też, w srodku troche jest, GLOW przy nim to piórko. Byłem ciekaw czy ktoś poza mną spotkał się z takim ampem w ogóle i wie jakie to pochodzenia, jutro jeszcze dokładnie go obejrze, pod spodem ma jakies dane dodatkowo, ale niema tam nazwy na nich.

 

P.S. Nie myślałem że głow bedzie tak słabym ampem, jego moce są wyssane z palca dosłownie jak to cudo ma 4x50W to ja mam na imie Jurek Waszyngton :) Morele Dotech napędzało to ostro ale bez dołu wyraźnego i tak na odpierdziel sie...zobaczymy co bedzie jutro jak podłącze ten amp. mam nadzieje ze bedzie lepiej. Wcześniej mi się podobało jak on grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu dziękuje, ale wpisywałem ultimate amp i nic kompletnie, dobrze ze ktos wiedział co to za wzmacniacz. Niby jest 2x40A tak jak mam wstawione, teraz dzięki Rysiowi bede wiedział wiecej i jak to podpiąc i czym kręcic bo niemam scianki frontowej :( Dziękuje Rysiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisywałem ultimate amp i nic kompletnie

Nie lepiej było wpisać "ultimate car amplifier" :P

Swoją drogą twój piec jest chyba 5 kanałowy a ja Ci podałem nazwę 4 kanałowego

boczki Ci ktoś podkradł :/

Tutaj masz PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie mój ma 5kanałów, z tego co wyczytałem to piec 4CH kosztował 290$ 5CH okolo 350$ pewnie bo nigdzie nie znalazłem ile kostet, ale na ebay kiedyś znalazłem jak mówiłem za 400$, możliwe całkiem ze archiwalna jakas strona z ebay. Z tego co napisane w instrukcji kanał suba można dociązyć 1R i wzmacniacz będzie pracował. Wole jednak tego nie robić. AMP wygląda strasznie, chętnie bym go odnowił ale niemam pojęcia za bardzo i boje sie zrypać. I chyba nawet przodu z moimi morelami nie bede traktował mostkiem bo troche strach, amp ma 60W na kanał wiec dla moreli styknie, lepsze to niz naciągane 30W kenwooda. Jedyna wada tego ampa to brak wejsc RCA na SUB :( Nie bedzie sterowania. Scianki z pokrętłami i miejscem na gniazda RCA niemam, kolega wyrwał... No coż.. Amp w rozsypce, ważne ze gra(chyba, to sie okaze dzis rano)

 

No własnie boczków tez niema :( Ale wzmacniacz chińczykiem chyba nie jest...

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taką paste u siebie w domu, więc może zadziałam coś, dziś podłączyłem wzmacniacz pod morele dotechy, chyba jestem w niebie, pojawił się niski basior, wysokie dają taki power z siebie ze na radiu wszystko jest FLAT, basu sobie dodaje tylko a powiem szczerze, zestaw bez suba nadaje sie do gry :D No ewentualnie 8cali mozna by bylo dać zeby uzupełniło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu nie chodzi o wtyki a raczej o kabelki które są tam włączone, moge rozebrać cały amp i wstawić nowe, lepsze, neutrika gniazdka, porzadne ;) Ale czy jest sens? mi się wydaje że nie bo zadnych zakłócen nie słychać a głośniki z przodu sa dobrej klasy raczej :)Kolega w poniedziałek mi zrobi pilocik do sterowania subwooferem, ja w poniedziałek zacznę skręcać skrzynkę do pirdźlesa. Najgorsze jest to że nie wiem gdzie kupić filc obiciowy na skrzynkę, na razie będe jezdzić bez filcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek chyba bardzo dobry :) Wg mnie gra ten sprzęt dużo lepiej jak GLOW. Dziś go rozebrałem wyczysciłem, ale niestety, pasta tempo nic nie daje, dałem sis żeby malunki jakies na nim zrobiła i tak nie będzie go widać więc nabazgrać zawsze coś można ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż liść "klonu" mocy nie doda ani nie polepszy jakości tak samo jak strzałka tylko nie rozumiem po co do tego wszystkiego naklejka "morel"

Wcześniej pisałem o paście tempo ale widząc te fotki zauważyłem zbyt dużo otarć i rys więc odpada

Te najtańsze przenoszą strasznie zakłócenia będzie słychać to w głośnikach

Cóż jeśli wszystko jest poprawnie podłączone i Ty jesteś w stanie usłyszeć tę różnicę to tylko pozostaje mi zazdrościć słuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...