Skocz do zawartości

jaki model Alpine wybrać ??


bako
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U taty w Vectrze B jest Alpine CDA7893, jestem z niego bardzo zadowolony gra na całkowicie seryjnym audio

 

U mnierównież w Vectrze są wygłuszone dzwi, dystanse MDF, głośniki PowerBass 2XL-6C i Blaupunkt Los Angels MP72

 

Chcę koniecznie Alpine tylko nie wiem co dokładnie wybrać czy 7893R czy coś nowszego, lepiej zagra ten model czy inny

 

moje wymagania:

1)na pierwszym miejscu jest jakość dźwięku

2)powinien mieć wyjście na interfejs sterowania z kierownicy

3)powinien mieć wyjście AUX, dobrze gdyby miał również USB

4)najlepiej jakby to był czarny panel i bursztynowe/pomarańczowe podświetlenie

 

radio ma być koniecznie używane, budżet hmmm... chciałbym się zmieścić w 1000 zł chociaż jeśli jest coś konkretnego w mniejszych pieniądzach to chętnie posłucham propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak pewnie zrobię, jednak czekam na wypowiedzi osób które miały doczynienia ze starszymi modelami i tymi nowszymi czy jest różnica i na korzyść którchych

ja typuję:1)CDA-9812RR

2)CDA-9886

3)CDA-7893R

4 CDA-9813R

5)CDA-9855R - ku temu modelowi skłaniam się najbardziej

jednak nie które mają srebny panel albo tylko niebieskie/czerwone podświetlenie

Edytowane przez bako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7893 nie jest taki zły i naprawde fajnie gra :)

 

Moze rozejzyj sie za 9835 ?

 

Nie brał bym napewno 981X Dobrze CI radze Chyba ze lubisz ostą góre :D

 

Ale jak dla mnie w tej kwocie najlepsze bedzie 9835

Edytowane przez pita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz też jest w planach razem z nowym okablowaniem ale chcę zmienić najpierw jednoste sterującą bo ten Blaupunkt jakoś mnie drażni

 

chciałbym uzyskać jak najbardziej neutralną charakterystykę i nie lubię strasznie ostrej góry, panowie a model 9855 wart zainteresowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc ostatecznie oprócz wyglądu czym róźnią się 9835 od 9855?? mają podobne charakterystyki dzźwięku ?? nie moge nigdzie doczytać czy mają wyjście na sterownie z kierownicy i wyjście AUX/USB

 

ile mogę wziąść PLN za swojego Blaupunkta Los Angeles MP72 bo nie są popularne z tego co widzę i kompletnie się nie orientuję ile to +/- stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB są raczej zadziorne, a skoro piszesz, że nie chcesz ostro na górze polecałbym co je troszkę przytemperuje, jakiś Clarion np, może Kenwood, chociaż Alpine również nie należy skreślać, w szeczgólności 9835, 55'tka mi osobiście nie przypadła do gustu i bynajmniej nie brzmi tak jak '35 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie odnośnie kabla AUX, mam trzy opcje do wyboru, tylko która da najmniejsze straty

 

1)oryginalny kabel Alpine

2)kabel sygałowy Klotz + cinch Nakamichi + minijack Neutrik do tego rozdzielacz z aukcji

3)kabel sygałowy Klotz + cinch Nakamichi + minijack Neutrik + złącza UNI-Link

 

dodam tylko że kabel posiadam już zarobiony kabel Koltz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz jakośći z auxa podłaczanego do wej smieniarki i sygnał bedziesz dawać z odtwarzacza mp3...

 

Jak chcesz jakość to słuchaj z płyt CD

 

i mowie tu o track'ach w formacie audio nie nie 300 mp3 kiepskiej jakoścci wypalonych najszybsza predkoscia (chociaz nie wiem czy predkosc wypalania ma cos do jakośći ale ja tak słyszałem ze ma :D )

ja wypalam zawsze w CD audio najwolniejszą prędkoscia :lol:

Edytowane przez pita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...