Skocz do zawartości

Po wyłączeniu zapłonu radio nie zapamiętuje ostatniej piosenki


Trafimow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no jest prawidłowo a występuje ten problem, logiki zapłonu też się nie da ustawić poprawnie bo radio załącza się po uruchomieniu ale gdy nie ma kluczyka w stacyjce to wtedy nie idzie go uruchomić. Dodam że mam w tej kostce 5 kabli:

czerwony, żółty, pomarańczowy, czarny i niebieski. Moja sytuacja dokładnie wygląda tak że kabel żółty i czerwony jest rozcięty ponieważ chciałem ustawić logikę zapłonu, ale nie do końca chce to działać, tak czy inaczej radio teraz działa tylko wtedy kiedy kable żółte i czerwony są spięte wszystkie razem, gdy jest żółty z żółtym a czerwony z czerwonym jak to było przed rozcięciem to radio się nie włącza. Jedna kombinacja jeszcze uruchamiała radio ale tylko na 2sekundy po czym się wyłączało.

Edytowane przez Trafimow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem - miernikiem ( voltomierzem ) jesli posiadasz a jesli nie to 12V zarowka . Podlaczasz pod masę ( lub czarny przewód w kostce iso) a drugi przewód kolejno pod żółty i czerwony przewód w kostce sprawdzając na którym pojawia się prąd po przekreceniu stacyjki a na którym prąd jest cały czas . Co Ci to da ... Czytales podlinkowany przez kogoś wcześniej temat ? A no to Ci to da ze będziesz wiedział dwie rzeczy - ze instalacja auta jest ok lub nie a jesli ok to gdzie podłączyć kable radia oznaczone zwykle jako BAT ( stały plus ) oraz ACC ( plus po stacyjce )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym plus musi dochodzić do radia na stałe skoro radio nie gubi stacji radiowych prawda? Jedynie nie zapamiętuje ostatniej piosenki

 

Zobacz pod innym radiem co sie dzieje

 

tylko zólty wez na stały + a czerwony na stacyjke Albo czerwony i zólty razem na + jak dla mnie wugodniejsza opcja Bo mozesz radia posłuchac jak kluczyki w kieszeni masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podłączyłem inne radio ale problem jest taki że po każdym wyłączeniu zapłonu i radia i ponownym włączeniu radio wypluwa płytę. Przy tym pierwszym radiu cały czas korzystałem z usb a teraz włożyłem płytkę i wyłączam zapłon kiedy jest np 4piosenka na 13sekundzie i kiedy ponownie włączę zapłon i włącza się radio to widać na wyświetlaczu że 4 piosenka i 13sekunda się wyświetla ale jest kilka sekund ciszy i płytka zaczyna grać od początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...