Skocz do zawartości

Kartę pamięci Memory Stick Magic Gate do 128mb


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lklukasz  - Na allegro już nic nie widać ale na ebay mają trochę, tylko trzeba ciągnąć z zagranicy np:

 

Sony 128mb memory stick MagicGate card

 

original Sony Memory Stick 128 MB Magic Gate

 

Wychodzi około 30 parę złotych do Polski.

Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadaj, czy ta krótsza wersja kart może być używana (Memory Stick Duo, do 128mb, bez PRO).

Wiele osób posiadający takie karty w domach, nie zdaje sobie sprawy z ceny tych antyków.

Obadaj aukcje starych aparatów SONY i innych firm, które używały tych kart. Może od kogoś kupisz samą kartę.

Jeśli będzie można korzystać z tych krótszych bez PRO przez adapter, to również obadaj aparaty, ale tu także, a raczej przede wszystkim stare telefony komórkowe: Sony-Ericsson, NEC i inne używające te karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandisk i Sony do 128mb, MS, najlepiej bez adapterów takie są czytane przez radio na 100% i ciężko powiedzieć czy z innymi nie będzie problemów po załadowaniu do radia, bo komp raczej odczyta mając odpowiedni czytnik,te najtańsze (do 15pln) czytniki mają kłopot z kartami MS. Mi dopiero przy 4 podejściu udało się kupić czytający kartę Sony MS MG - apacer Mega Steno AM300s, może być też AM400 http://www.morele.net/czytnik-apacer-megasteno-am300-30-in-1-88287/ Mniejsza karta też zda egzamin, pliki przenoszone między radiem a kompem maja rozmiar kilku kb.

 

stanecto trzeba zostać przy cd chyba

Jemu chyba karta potrzebna do zgrywania z komputera na radio ustawień zwrotki aktywnej, więc troszkę "niewygodnie" wypalać za każdym razem.

Tak, dlatego właśnie karta jest mimo wszystko najwygodniejsza.

Ok, w jedną stronę to działa i można przenieść pliki do radia, ale w drugą stronę już nie, radio płytki nie nagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba karta potrzebna do zgrywania z komputera na radio ustawień zwrotki aktywnej, więc troszkę "niewygodnie" wypalać za każdym razem.

mam takie same radio i do tego samego mi ta karta potrzebne

A więc kup tą krótką wersję, bo jest ich więcej i korzystaj z adaptera przedłużającego. Szukaj:)

te adaptery to jedna wielka lipa. Już kilka postów wcześniej o tym pisałem

Ok, w jedną stronę to działa i można przenieść pliki do radia, ale w drugą stronę już nie, radio płytki nie nagra.

 

a jakie pliki radio nagra na kartę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik z charakterystyką grania Twoich klocków w Twoim aucie przy określonych cięciach i opóźnieniach, bez wrzucenia ich na stronkę e-iserv nie masz dostępu do 3 zakładki ->Parametric EQ, przy odrobinie dobrych chęci w pełni zestroisz sobie klocki w aucie, a na swojego Klipsa spojrzysz zupełnie innym okiem :)

http://img5.imagebanana.com/img/82d6dsku/thumb/eclipseeq_1.JPG

 

 

Ale jesteśmy w dziale kupię/sprzedam, trzeba będzie temat założyć o Eclipse, chyba będzie o czym pisać :)

Edytowane przez Sinoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanec może się ośmieszę :rotfl: ale... "TA" była bebe?

Bo jakby co, poszperam w "fantach" coś tam jeszcze powinno się ostać?

 

P.S. była ze "zdezelowanego" SonyErocssona K750 ale nie sprawdzałem jej w Twoim clipsie i do końca nie wiem dlaczego nie podchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...