Skocz do zawartości

głosniki + wzmacniacz do Fiata Bravo 1999r


maiki83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dan, ale Cię na złośliwość wzięło :D

ileż razy można czytać te same pytania, zadawane przez nowo zarejestrowaną osobę, która nie "raczyła" zapoznać się z treścią tego forum. Nie chcę nikogo tym urazić ale litości pytanie typu:

Poszukuje dobry glosnikow i wzmacniacza do mojego Fiata chce zeby to ladnie gralo ale tez czasami glosno bo lubie czasami sobie glosno posluchac muzyki

 

to już nie ma się nawet co złościć...dan ma zdecydowanie dobre podejście

Ja bym brał żółte żółte głośniej grają.

 

ja mam żółte i czarne...żółte grają zdecydowanie głośniej tylko watochłonne conieco są :rotfl: Edytowane przez michas82lca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :szok: , na początku proponowałbym zacząć od wygłuszenia furtek, planując już głośniki w tej kwocie wypada w to zainwestować. Poprzeglądaj trochę forum było multum tematów o doborze głośniczków i pieca na przód a także zajrzyj do instalek zdaje się że ktoś miał takie autko jak Ty więcj dużo się możesz tam dowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do fiata brawo synu mozna włożyć takie same głosniki jak do innych rodzai fiata

 

mało tego

 

mozesz zarzucic głosniki takie jak do opla toyoty mercedesa bety i słuchac dens myszyn na mamamamaXa... wiecej marek juz nie pamietam... za wszystkie serdecznie załuje...

 

................................porazka......................

 

moze podaj nam cokolwiek: ile masz na ten cel? czego oczekujesz?

 

najlepiej takie tematy kasowac - do kosza z tym- nawet regulaminu nie przeczytal

 

przez takie tematy nie mozna nic na forum znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...