Skocz do zawartości

Poszukiwana w miare mocna 10" i wzmak


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako ze odlozylem troche kasy postanowilem zmienic cos w swoim graniu :zawstydzony: Czas zmienic stare dobre SR'ki na cos innego. Na razie w bagazniku jezdzi 2xRe sr12, robote robia dobra ale zajmuja spora czesc bagaznika :kwasny:

Poszukiwany jest osobnik do bagaja najlepiej jakas mocna 10" zeby moglo zrobic jako takie zamieszanie a nie potrzebowalo nie wiadomo jakiej duzej budy. Przeszukujac ogolno znany portal aukcyjny znalazlem ciekawe(przynajmniej wg mnie zestawienie) a mianowicie Re Audio SE10d2 i do tego LANZAR optidrive 500 TMS

Co myslicie o takim zestawie?? Dalo by to w miare rade?? Nie zalezy mi na nie wiadomo jakiej jakosci grania, ten poziom ktory reprezentuja SR'ki mi odpowiada a ze tu jest jeszcze wyzsza seria mysle ze nie bedzie zle :wink:

Kasy do wydania mam ok 1200zl

pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.strefacaraudio.pl/topic/11088-emphaser-crystex-ecy-12/ - może coś takiego poszukasz, nie wiem jak to gra, ale robi głośnik wrażenie, można go dostać za 600 zł co najśmieszniejsze ...

 

P.s: ciekawe czemu ten temat wylądował w koszu swoją drogą ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja AS f2-300 + DLS IRIDIUM 10i spiete w 2ohm, moze to nie jest tak jak w temacie mocna 10" ale po konsultacji z kolegą okazalo sie ze moze to byc ciekawa propozycja. Co o tym myslicie?? Edytowane przez Leju_thc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...