Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany na przód...


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, ma grać pod wzmacniaczem glow4075 pod mostkiem(chyba ze moc mała zestawu ponizej 70W) 200W 4R, w przyszłości zmiana na coś fajniejszego. Muzyka różna, sporo spokojnych piosenek ale i sporo mocnych nut, wiec skrajność... Radio sterujące to KEN KDC-5047U. Kable maty i wszystko inne położone, faq przeczytane. Na czym zalezy? Na sporym basisku, ale i dobrej reszcie, nie chce piszczących wysokich ani nic z tych rzeczy, to ma grać, czasami ma napier****c :) Zestaw bez suba bedzie grać.

 

Moi faworyci FOCAL KR165, Morel Dotech 6 (chyba mk1, z tymi czerwono-przezroczystymi zwrotkami)... więcej grzechów nie pamiętam i proszę o rozgrzeszenie w formie pomocy ;)

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele zestawów w tej cenie np:

Helix P236

AS HX 165 SQ

Dego SP-650

Ale moim zdaniem to za duża kwota żeby kupować w ciemno. Wstrzymał bym się z zakupem i jakoś spróbował odsłuchać tych zestawów, bo to co jednemu się podoba Tobie wcale nie musi przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale niemam gdzie odsłuchać za bardzo :( Ogólnie dużo rzeczy kupuje w ciemno niestety... Wiekszość mojego audio w domu czy aucie to kupno w ciemno, po prostu zaufałem komuś w tej sprawie i chce zobaczyć czy to zaufanie się opłaci. Ogólnie to jestem przekonany na Morelki mimo że niby focal ma wiecej basu i woofer jest lepszy...ale opinia o wysokich i zwrotnicach jest fatalna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak sie powoli zaczyna dojrzewac do decyzji, aby kupic sobie cos powazniejszego (za powazniejsze pieniadze) najlepiej sprawic sobie radio "z aktywka" lub chociaz aktywna zwrotke (2 drogi z przodu upraszczaja nam tu znacznie sprawe), a potem zaczac inwestowac w uzywki, ktore mozna bedzie poprobowac, a pozniej ew. odsprzedac bez wiekszej straty. Po 2 latach od tego faktu wiemy juz z regoly gdzie tak naprawde chcemy wyladowac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche sporo kasy, ogolnie na CA wydane będzie około 3,2tys zł w ciemno... Licze totalnie wszystko, kable, maty, dystanse, każdą malutką pierdołke, a jest to tylko zestaw przedni do normalnego słuchania, z czasem do dania czadu po uszach :) Z tego co się orientuje w sprzęcie audio to w aucie trzeba wydać sporo by słyszeć znaczne różnice miedzy totalnym low endem a czymś lepszym, tak samo potem, przeskok klasowy to kupa kasy, w domu przeskok klasowy możemy dokonać dokładając np 1000zł a w CA przynajmiej z 2x tyle. No ale to są smaczki CA :) Niestety ma to wade, wkręciłem się w CA jak szalony, tak samo jak w słuchawki, przetowniki i wzmacniacze słuchawkowe... Jak kupie nowe autko to będę wtedy już na pewno działał z żywicą, oraz robił wszystko schludnie i za sporo większa kase. Myślę ze to w przeciągu paru lat wszystko nastąpi, teraz za biedny jestem(student bez pracy). Jakby było mnie teraz stać na ampa jakiegoś 2x50/60W 4R to kupiłbym takowy i wybrałbym wooferki focala i tweetrki morela bez zadnych zwrotek i cioł aktywnie wszystko.

 

P.S. wszystko jest totalnie nowe, z odzysku mam tylko kabel zasilający radio...

Troche fotek z budowy CA jak widać nie staram się zeby to wyglądało, wszystko takruje bardzo eksperymentalnie, wykończenie w tym aucie się nie liczy.

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz za biedny jestem(student bez pracy)...

...ogolnie na CA wydane będzie około 3,2tys zł w ciemno...

 

To bogaty z ciebie biedny :D

 

Ja pracuje i nie stać mnie na normalny zestaw przedni za połowe tego co Ty chcesz na przedni zestaw wydac

 

A Ty jeszcze marudzisz :P

Edytowane przez pita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pita, chodzi o to że po prostu mogłem troche odłożyć :) Po 2 moja jedyna miłość to muzyka, wiec na nią pakuje kasę ;) Mam niecałe 21lat :) Słuchałem sporo ale akurat nie CA :) Sporo słuchawek, sprzetów domowych :) Chce coś fajnego, no i wychodzi na to że w tej cenie nie kupie nic lepszego jak DOTECH. Musze jeszcze kondesator kupić do wzmacniacza, nie chce zeby aku czy altek dostawał po tyłku przez sprzęt w aucie... Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat szukam systemu przedniego do 2 auta (opel meriva) dla mojej kobiety pod taki sam piec jak u mnie czyli A4 tyle ze ma to byc pasywka slucham rmb hip hopu troche house ma byc przjemnie dla uszu... myslalem o μ-Dimension Jr. Pro 6 i do tego jakis subik w klozecie do tego tu myslalem nad focalem 27v2 Edytowane przez Czeslaw28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...