Skocz do zawartości

Audio System Twister F2-300 czy XETEC 4G-600 mkII


Jarek2140
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli szukasz napędu do porządnego suba to zaiwestuj w porządne mono, a nie 2ch, lub zupełnie nie wiem czemu 4ch. Swoją drogą miałem u siebie jakiś czas temu AS Twistera F2-280 i bardzo fajnie sprawiał się w sekcji subniskotonowej, kontrola i moc na przyzwoitym poziomie. AS jest o tyle fajny, że jego kompaktowe wymiary pozwalają na bezproblemową zabudowę.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy dowiedzialem sie od znajomego (wielokrotnego mistrza swiata w dB Drag, prowadzacego w niemczech jedyny autoryzowany serwis AS, Zapco, Audiobahn, DD i nie tylko), ze Audio System to tylko znaczek/marka, a same wzmacniacze robione sa "na zamowienie" w Korei (ta sama zasada co komputerowe Mode Com czy inne Media Tech). Czuje jakies takie wewnetrzne "Fe" jak widze wzmaki z tym logo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Twisterami, ale nowa czarna seria AS jest robiona w Korei, tak przynajmniej jest nadrukowane na obudowie. Na pewno koszta produkcji są znacznie niższe, a co do jakości grania czy wykonania... Nowa seria jest wyżej oceniana od starej pod względem soundu, kontroli no i mocy.

Porównałem X-iona 160.4 z Twisterem F4-600, ten pierwszy wypadł duużo lepiej.

Edytowane przez invalid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tutaj o fabryke wybudowana w Korei przez "wlasciciela marki Audiosystem", ktory ma tam swoje linie, swoich ludzi, swoich inzynierow, swoje normy kontroli jakosci itd.

 

Chodzi o to, ze pewna fabryka "pękł tynk" robi wmacniacze marki wzmacniacz, a kazdy kto wezmie odpowiednia ilosc sprzetu moze je zamowic ze swoim ksztaltem/wykonczeniem obudowy i swoim logo np. Audio System wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Twisterami, ale nowa czarna seria AS jest robiona w Korei, tak przynajmniej jest nadrukowane na obudowie.

 

to i tak lepiej niż made in China ... poza tym, mało które wzmacniacze robione są w EU, a jeśli sa to kosztują zazwyczaj >2000 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie f2-300 siwetnie nadawał sie na kontrole suba, na przód juz zadna rewelacja nie był...

 

4g-600 posiadałem takze, piec dynamiczny ale jesli miałbym go kupic ponownie to tez raczej pod zestaw przedni by nie trafił...

 

 

Na suba wzialbym z tych wszystkich RF 500bd i tyle :P

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...