Skocz do zawartości

[S] Lanzar, RF, TMA


ruby1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś do zaoferowania mam 3 graty. Wszystkie są używane, w stanie technicznym idealnym, co do stanu wizualnego, to postaram się jak najszybciej porobić foto i dodać do tematu.

 

1. dwa suby Lanzar MAX12D:

moc: 275/1000W na sztukę, impedancja 2x4Ohm

grały pod wzmacniaczami: CarPower HPB 1502, Crunch PZ2000.1D oraz ESX V-500.4.

nie są zajechane, używane były z głową, nie posiadam do nich niestety skrzynki.

 

cena za sztukę: 150 zł.

cena za oba suby: 250 zł.

koszty wysyłki pokrywam ja.

 

 

2. sub Rockford Fosgate RFP2412:

moc: 200/400 W, impedancja 4Ohm.

posiadam go w skrzyni BR 50l. strojonej na 40Hz, jak dla mnie to w tym litrażu nie gra, najlepiej wg mnie czuję się w closed o poj. ok. 35l

wtedy będzie twardzszy oraz dużo szybsy, np. do rock'a, w BR fajnie sprawdzi się w rapie, zaczyna grać od porządnych 150W.

 

cena wraz ze skrzynią oraz wysyłką: 250 zł.

 

 

3. wzmacniacz 4-kanałowy TMA T320.4:

 

dane technicznie - moc RMS:

 

stereo: 4x60W/4Ω lub 4x80W/2Ω

mono: 2x160W/4Ω

 

idealny dla mało wymagającego zestawu przedniego, typu Helix DB62.1, ale również poradził sobie z napędzeniem Hertz HSK.

jednak wg mnie, najlepiej spiszę się w aktywce lub przy strojeniu pasywnym dla tweetera oraz średniaka

zakupiony był nowy w Sonia Draga, w marcu zeszłego roku, posiadam do niego ori karton

mało używany, bo grał u mnie w aucie ledwie dwa miesiące, dodam również że firma TMA to budżetowy wytwór JL Audio

 

cena wraz z wysyłką: 300 zł.

 

kontakt: PW, oferty w temacie, gg: 2024671, mail: dszewczyk_86@wp.pl

pozdrawiam, Damian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...