Skocz do zawartości

Potrzebuje kilka waszych opinii


t@ble
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy forumowicze potrzebuje kilka waszych opinii czy aby podany Helix HXA 400

 

1 × 74 Watt Kanal 1 an 4 Ohm

2 × 70 Watt Kanal 1 + 2 an 4 Ohm

4 × 63 Watt Kanal 1 bis 4 an 4 Ohm

 

1 × 231 Watt Kanal 1 + 2 gebrückt an 4 Ohm

2 × 196 Watt Kanal 1 + 2 sowie 3 + 4 gebrückt an 4 Ohm

 

 

podoła dwóm głośnikom RE Audio 20cm czy lepiej nie zawracać sobie głowy a kupić z biegiem czasu RE Audio SE-12 D4 i monoblocka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakości i ładnego czystego basu ale czy dam rade to osiągając na tym piecu i przy tych 2 głośnikach bo kiedyś i tak w przyszłości byłby dołożony do tego głośnik wyżej wymieniony i monoblock ale czy to co chcę zrobić ma sens czy w ogóle ten helix da rade bo tak wwalę trochę kasy a tak można by było jakiś piec w używcę kupić 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja zaczynam od nowa praktycznie jeszcze radio mam i głośniki na przód ale to licha klasa zastanawiam się czy jednostka clarion dxz 388rusb to dobra jednostka na początek a bym spróbował czy to wyda ale właśnie dwa takie subiki kupować a potem zonk to może się wstrzymać a jaka jednostkę byś polecił jeśli ta jest licha 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi kolego o szał. Pytam o co mogę ale za dużo odpowiedzi to ja nie widzę mogą być również

 

vibe slick 6 http://allegro.pl/no...1260166072.html

 

i podpiąć każdy głośnik osobno pod ten piec

 

albo jak pisałem zmostkować i pod hsk i jeden jeszcze piecyyk na tweetery

 

albo jak da rade to dwa głosniki re audio 20cm

 

ale póki co nie wiem zbyt dużo

 

 

 

Edytowane przez t@ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcję z dwoma RE pod tego Helixa bym sobie darował. Żeby te RE zgrały tak jak potrafią to potrzebny piec pokroju DLS A6.

 

Helix to fajny piecyk, ale żeby pograć niezbyt wymagającym mocowo przednim systemem.

 

Powiedz ile masz grosza na wydaniu, to będzie łatwiej główkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...