Skocz do zawartości

Wzmaciacz + sub + kable za 1000zł do Audi A6 C5 sedan


shizmatic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosze o pomoc w wybraniu czegoś, nie wiem miedzy czym wybierac i co jest warte swej ceny. Mam 1000zł na subwoofer (ze skrzynką), wzmaciacz, kable. Wzmacniacz tylko dla "tego" suba, w wozie (audi a6 c5 sedan, bez przelotu na narty w tylnim podlokietniku) mam 8 fabrycznych glosnikow i tubke które grają całkiem ok wiec nie chce ich podlaczac pod wzmacniacz, ale chce dodatkowy dobry bass. Muzyka - electro house, hardstyle. Sprzet chce zamawiać w nadchodzącym tygodniu. Może być używany. Radio mam Alpine kupowałem nowe rok temu za ok 800zł - posiada z tego co wiem wszytstkie potrzebne wejscia do tych "operacji"

Prosze o rady i propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zdecydowałem. doradźcie mi tylko:

1)Powerbass s-12 - czytałem ze sie dobrze sprawuje przy tym wzmaku, ale ma 300rms, może coś lepszego byście polecili, ale takiego co również nada się do szybszych dźwieków electro house

2)Carpower HPB-1502 przy mostku 1 cewka - 500rms daje ponoc i nie jest to niby specjalnie przeklamane.

Czytałem że połączenie dobre, no ale jednak chciałbym chyba coś mocniej łupnąć, może ten sub na coś lepszego??

Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomyśleć też o dwucewkowych subwooferach, kupić wzmaka stabilnego na 2ohmach zawsze będzie więcej mocy do dyspozycji. W sedanie będzie potrzebne około 400rmsu żeby było coś słychać z bagażnika. Do szybkich rytmów coś w obudowie zamkniętej, jak masz możliwość to samemu zrobić skrzynkę zawsze taniej wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...