Skocz do zawartości

Kabelki


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ma ktoś takie kabelki ? nadały by sie one pod wooferki czy lepiej kupić da vinci tylko nie wiem w czym różnica aż 5 ZŁ ZA METR\

Kabel głośnikowy : http://allegro.pl/przewod-kabel-glosnikowy-2x2-5-mm-1m-1-74-i1238592698.html

Edytowane przez Emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to jest alu+miedź.

Ja mam kupione profigolda 1.5mm2 na cały system 3 way i jest git.

Denerwująca jest w nich to że są sztywne dosyć bo w środku mają jedną żyłę 0,75mm2 "bass flex" która ponoć poprawia przewodzenie niskich częstotliwości.

Jak bym miał brać teraz to bym pomyślał o czymś innym właśnie ze względu na ich sztywność.

 

Kup obojętnie jaki,byle by był z czystej miedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecę ci coś z tego:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=procab&price_from=&price_to=&state=0&distance=1&postcode=&postcode_enabled=2&city=warszawa&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC

 

procab 15 lub 25

 

dziś położyłem takie do aktywki

podobna cena do da vinci

są bardzo miękkie

Edytowane przez lklukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie potrzebuje 2,5mm bo 1.5mm teraz mam i dam to na tweeter

 

będziesz tam kilowaty pakował w te głośniki że 1,5 mm^2 nie wystarczy? Przeczytaj podwieszone tematy o kablach i ich zdolności do przenoszenia sygnału, a zrozumiesz o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie potrzebuje 2,5mm bo 1.5mm teraz mam i dam to na tweeter

 

Na kiego wala? Ja HSK gonie na 1.5mm2 i to nawet nie wiem czy nie mam alu miedziowanego, zwykly glosnikowy kupowalem. Emil nie kombinuj jak kon pod gore bo cudujesz jakbys tam mial pakowac audio za jakies 50 tys. zlociszy :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...