Skocz do zawartości

sony c90r


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszystko jak zawsze zależy od konkretnej instalki itp itd bla bla bla:P

 

Ja wspominam to radyjko bardzo dobrze. Może troszkę chude na basie, gra sterylnie, dosyć chłodno i jasno za to (mimo, że nie lubię tego określenia) "czysto", krystalicznie, z duża ilością detali. Specjalnie nie wyostrza góry (choć to zależy od instalki).

 

Ważne, żeby było w dobrym stanie bo nie jest to jakiś mistrz niezawodności. Folia wyświetlacza się zużywa, przez co ciężko go odczytać. Pokrętło mało precyzyjne. Znowu na plus to laser dobrze czytający płyty (o ile sprawny), bardzo fajne wykonanie panela. Kupuj tylko z joystickiem. Zaje... rzecz:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominam to radyjko bardzo dobrze. Może troszkę chude na basie, gra sterylnie, dosyć chłodno i jasno za to (mimo, że nie lubię tego określenia) "czysto", krystalicznie, z duża ilością detali. Specjalnie nie wyostrza góry (choć to zależy od instalki).

Używam sonki od blisko roku, 7906 nie słuchałem. Niemniej w większości 'obserwacji' zgadzam się z Marcysiem - jak dla mnie radio bardzo neutralne, nie dodaje nic od siebie do przekazu (co jest jednym z jego większych atutów), włącznie z możliwością wyłączenia części elektroniki z toru audio (filtr DVol). Istotnych braków w basie nie zanotowałem, za to czystość, jasność i detale - jak najbardziej. Z minusów - wspomniana również folia (radio w słoneczny dzień praktycznie nieczytelne; za to po zmroku bardzo miłe, nieagresywne dla oka), przy dłuższym odsłuchu kolor podświetlenia przechodzi w fioletowy (jeśli to przeszkadza), dodałbym jeszcze piszczącą przetwornicę odpowiadającą za podświetlenie rzeczonej folii. Laser w moim egzemplarzu (odpukać) bez zarzutu, z ciekawostek - czyta również CDR'y z obrazem płyty nagrywane z prędkością 16x :zawstydzony: Plusem jest też możliwość wyłączenia podświetlenia w nocy, natomiast minusem - nie podepniesz zmieniarki bez choćby podstawowego procesora dźwięku.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...