Skocz do zawartości

Praca przy car audio


reikeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dział na każdy temat to stwierdziłem że napisze czemu nie :)

 

Ostatnio szkończyłem jedną prace i szukam kolejnego zajęcia, a że car audio i wszystko zwiazane z tym jest moją pasją oraz bardzo mnie interesuje, ciągle czytam i dowiaduje sie nowych rzeczy to stwierdziłem spróbować załapać sie w jakimś warsztacie w Warszawie który sie tym zajmuje, ale za bardzo nie wiem gdzie szukać ofert, a że tu są manniacy to może podsuna jakąś myśl lub propozycję. Z zawodu jestem technikiem elektrykiem szkoda że nie elektronikiem ale człowiek był młody i głupi :) Całą instalacje u siebie oczywiście robiłem sam, u większości znajomych też montowałem sprzecik oraz wielu osobą doradzałem co kupić.

Jak ktoś miałby jakieś propozycje to bardzo prosił bym o kontakt, może bym sie sprawdził w tym co na prawdę lubie i przede wszystkim mógłbym sie w tym rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia.

Mam nadzieje że to odpowiedni dział do tego tematu :D

 

Pozdrawiam Marek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zawodzie żeby Cię przyjęli do firmy to musicie mieć jakieś zdjęcia z pracami jakie wykonaliście ( najlepiej jakiś samochód pokazać ) i umiejętności takie jak :

-wykonanie słupków

-zrobienie czegoś z żywicy

-przeprowadzenie kabelków ( najczęściej są to autka typu bmw e60 coś z nowszych modeli )

itp

Jeżeli coś się zwali w takim autku to można parę razy więcej stracić niż zyskać więc ciężko żeby ktoś kto ma dobrą reputacje o firmie chciał osoby bez doświadczenia w innych firmach dlatego ciężko będzie dostać taką pracę choć jestem z wami dobrej myśli i mam nadzieje że coś znajdziecie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś w Galerii Tonów przez ok 3 miesiące i jedyny plus jaki wynikał z tej pracy było to że robiłem co lubie. Napewno nie da się z tego wyżyć :) Poszedłem tam jedynie w celu naukowym. Sezon się skończył, roboty też nie było więc i ja odszedłem. Poza tym jeśli chodzi o grzebanie w elektryce to i tak robił to szef a na tym mi najbardziej zależało m.in ze wzgl na ere samochodów z magistralą CAN. No ale podpatrzyłem/robiłem inne rzeczy, ważne że coś tam w głowie zostało i pare nurtujących pytań się wyjaśniło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do pokazania mam swoje autko, wszystko dłubałem zupelnie sam, a co do zabawy z żywicą to wszystko jest do wyuczenia tak mi sie wydaje, wystarczy mieć choć troszeczke zdolności manualnych :)

Od czegoś trzeba zaczać aby zdobyć wieksze doświadczenie, sam referencji se nie wystawie, chyba ze mogą być nimi dyplomy i puchary z zawodów ale wątpie :P Osobićie troche sprzętu już założyłem i nic nie popaliłem, jak czegoś nie byłem pewien to poprostu pytałem bo od tego ma sie język :D Zobaczymy jak to będzie, ja nawet zastanawiałem sie nad założeniem własnego warsztatu ale jestem jeszcze za cięki... może za pare lat :) wiec narazie czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...