Skocz do zawartości

Genesis Profile Four


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wlasciwie wszystkie moje pytania sa zawate w temacie , czyli jaki profil brzmienia oferuje , czy warto sie nim zainteresowac biorac pod uwage ze mam okazje wymiany jeden do jednego za swojego pionka , pionka lubie podoba mi sie jak gra wiec wolelbym przeprowadzic wymiane w gotowce ( kupic ) ale nie wiem czy warto sie nim interesowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionka lubie podoba mi sie jak gra wiec wolelbym przeprowadzic wymiane w gotowce ( kupic ) ale nie wiem czy warto sie nim interesowac

 

skoro lubisz jak gra, to go zostaw i nie kombinuj, takie jest moje zdanie ...

 

Mnie osobiście jakoś Genesis-y nie urzekły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok a zakladajac ze zamiast oddawac pionka przeboleje powiedzmy 400zł to warto sie nim interesowac ?? Normalnie bym kupil ale ostatni nie mam super duzo kasy szczegolnie ze do 10 jest jeszcze daleko to mocno sie szczypie nawet z zakupem suba wiec 400zl za wzmaka ktory pozniej bedzie lezal i szukal wlasciciela troche mi szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio juz mam 7903 ale narazie nie montuje bo za czesto moja kobieta jezdzi moim samochodem :D a suba zmieniam bo moj sie rozpadl a do zmiany wzmakow mam ogromna slabosc :zawstydzony: Pozatym mysle o 3way i chcialbym to zrobic na dwoch wzmakach , dopuki nie slyszalem genesisa to plan jest taki mostek z gensisa na woofery a pionek na srednie i wysokie ale oczywiscie jak bym posluchal moglo by sie pozmieniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie osobiście jakoś Genesis-y nie urzekły ...

 

Nie porownujmy najnizszej klasy Genesisa jaka jest Profile Four do prawdziwych wzmakow Genesisa bo to dwie rozne bajki... Nie wszystkim musza pasowac ale dla wiekszosci sa wyjatkowe.Gieniki trzeba polubic :D A profil four to taka ich "budzetowka" Co nie oznacza ze sa do du....

Edytowane przez italiano1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porownujmy najnizszej klasy Genesisa jaka jest Profile Four do prawdziwych wzmakow Genesisa bo to dwie rozne bajki...

 

miałem B40 i SA50 ... słyszałem Profile Two ... i jakoś żaden mnie nie urzekł, grają poprawnie ... ale dla mnie nie jest to to, co oczekiwałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest to najniższa półka Genesisa ale nie można jej nic zarzucić. Sam osobiście posiadam Profile Four aktywnie zasila woofer Vify 16AWG, i tweeter Proa Neo 26 MKII i powiem szczerze ze jestem z niego bardzo zadowolony ( nie myślę o zmianie) natomiast Profile Two w mostku zasila AS HX08SQ.

Sądzę ze za tą kasę co ty piszesz można go brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...