Skocz do zawartości

Kompletacja nowego sprzetu CA.


Stasiek!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

W zwiazku z tym iz kupiłem nowe auto chciałbym zrobic w Nim lepsze granie ;) pojecia troche mam, poniewaz bawiłem sie w CA w poprzenim autku. Troche informacji:

 

Słuchana muzyka: Lekkie techno, clubowe nutki, troche hh, i reszty po trochu.

Oczekiwania: Chciałbym miec fajny audio z miłym dla ucha przodem i wyraznym uzupełnieniem tyłu.

Pacjent: BMW e36 Coupe.

Jednostka: Min. 2 pary RCA, zwykłe, proste, miłe i przyjemne w graniu. - 400-500zł (prosze o model: nowy i uzywany w tej cenie)

Głosniki przód: Oczekuje, zeby grało z lekkim basikiem, przyjemnym i ciepłym, a tw. ma grac łagodnie. - 300-400zł.(nowe)

Wzmiacniacz na przód: Zostaje alpina 3525.

Subwoofer: Mieki, przyjemny bass, z przyjemnym uderzeniem, bez walenie i dudnienia. Najlepiej jakby podpasował do ktorejś ze skrzynek ktore posiadam: 1. zamknieta 22L netto na głosnik 25cm. 2. zamknieta 33L netto na głosnik 25cm, ale zawsze mozna powiekszyc na 30cm, badz przerobic na BR. - Rowniez prosze o propozycje modelu nowego i uzywanego do 400zł. (jak cos skrzynke zrobie nowa).

Wzmacniacz Suba: Tutaj nie mam zadnych oczekiwan, ma sie zgrywac z moimi oczekiwaniami co do poprzednich pozycji i ma wspolgrac z subem.

Kable: Aku mam w bagazniku, wzmaki beda w bagazniku, wiec kupiłem 50mm2 w odcinku 2m i powinno starczyc. Sygnałowki chce kupić

HW Energetic PRO-425.

 

Zapomniałbym o najwazniejszym:

Kabelki do głosników mam jakies Nkkamachi, czy jakos tak. A druga sprawa odnosi sie wygłuszenia furtek, w poprzednim aucie zrobiłem to za pomoca dekarki i pianki pod panele, byłem zadowolony. I tutaj chyba zrobie tym samym materiałem.

 

Bardzo byłbym wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam - Stasiek!

Edytowane przez Stasiek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladałem wczoraj do pozna, ale nie znalazłem zadnej satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi :/

1. clarion DXZ389 lub PIONEER DEH-4200 (oczywiscie nowki, bo w uzywkach sie nie orientuje). - ok 450zł.

2. u-dimension el comp 6 lub POWERBASS S-6C (ktore zagraja jakosciowiej i milej dla ucha, wydajac przy tym ciepły bassik?) - ok 300zł

3. zostaje alpine 3525 - (podoła el compom, badz pb?) - 0zł

4. JL 10w0v2 lub HERTZ ES 250 lub Powerbass s-10 (chyba najbardziej ciepło zagra JL?) - ok 400zł

5. wzmak do suba? nie mam pojecia, chciałbym sie w 300zł w uzywce zmiescic.

6. sygnałowki jakie znalazłem w rozsadnej cenie i 4ch to HW energetic PRO-425.

 

Co myslicie o takim zestawieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze audio dobierałem przez internet i byłem mega zadowolony ;) a było to:

Kenwood KDC-W312, Helix db 62.1, alpine 3525, chinche dietza, subik to hertz ds250 zasilany jakims starym kenwoodem kac-921 chyba.

Grało jak grało, nie słuchałem na full i mi sie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladałem wczoraj do pozna, ale nie znalazłem zadnej satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi :/

1. clarion DXZ389 lub PIONEER DEH-4200 (oczywiscie nowki, bo w uzywkach sie nie orientuje). - ok 450zł.

2. u-dimension el comp 6 lub POWERBASS S-6C (ktore zagraja jakosciowiej i milej dla ucha, wydajac przy tym ciepły bassik?) - ok 300zł

3. zostaje alpine 3525 - (podoła el compom, badz pb?) - 0zł

4. JL 10w0v2 lub HERTZ ES 250 lub Powerbass s-10 (chyba najbardziej ciepło zagra JL?) - ok 400zł

5. wzmak do suba? nie mam pojecia, chciałbym sie w 300zł w uzywce zmiescic.

6. sygnałowki jakie znalazłem w rozsadnej cenie i 4ch to HW energetic PRO-425.

 

Co myslicie o takim zestawieniu?

 

1.W tej cenie możesz kupić bez problemu Alpine 9812 jak poszukasz to 9813, 9815, 9835, 9855 - nowe radio to strata kasy

2.S-6C nadadzą się tylko dla osoby która lubi słuchać głośno i w sumie na fabrycznej zwrotce to grają marnie - bardzo głośny tweeter, możesz się zainteresować morel maximo bo widzę że zbiera dobre opinie

3.Może na początek być, jak będzie za słaby to wymienisz na inny.

4.Czego oczekujesz? Szybkość? Zejście? Głośność? Ważna jest dla Ciebie wielkość obudowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...