Skocz do zawartości

jak sprawdzic czy głosnik i wzmacniacz sa sprawne


kameleon8989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie musisz podpinać nawet nie powinieneś bo nie ma sensu.

 

Suba sprawdzic czy gra mozesz pod wieża tak jak napisał kolega wyzej ale nie dawaj jej w palnik bo sie jej pozbedziesz, wiec o wygrzewaniu nie ma mowy. Suba sprawdzisz manualnie naciskajac na srodku (dosc mocno) membrane ręka wyczujesz czy cewka gdzies ociera czy nie. Miernikiem mozesz sprawdzic czy cewka ma przejscie i czy nie jest spalona ustawiajac go na "piszczek"

 

Pieca nie sprawdzisz jak mu nie podasz sygnału ale mozesz sprawdzic czy wogole kontrolka odpala w power czy od razu protect. Wez przewód, zmostkuj rem i plus i podepnij do akumulatora. Sprawdzisz chociaz czy "odpala" ale nie jest powiedziane ze bedzie gral jak nie podepniesz sygnalu z radia, to chyba jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastah

 

... jeszcze znajdzie ładowarkę do telefonu czy tam ...jakiej zabawki z napisem 12 V i....podłączy i jeszcze ...będziesz miał niewinnego nega na koncie (moralnym) :rotfl:

 

kameleon8989 poczekaj na tego Ache wekend idzie 2 dni Cię nie "zbawią" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasylwek w sumie masz racje a on i tak lepiej sie zna niz ja...

jeszcze czekam na radio tnz kolega z forum Pita na dylemat kupiłem od niego radio miał ogłoszenie ale zapomniał wycofac aukcji z allegro i ktos kliknał i tamten tak jak ja zrobił juz przelew... i teraz nie wiem czy mi wysle czy jemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska :przestraszony: jak ta młodzież sobie potrafi życie utrudniać.

A niby z techniką za pan brat co za problem zadzwonić (0,29gr/min) napisać PW (free) i zapytać.

Nie to to inne w giełdzie co rusz pojawiają się ciekawe okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...