Skocz do zawartości

Zmiana JBL P1222 na coś innego


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze aktualnie posiadam JBL P1222 zasilany wzmakiem PHASE RS2 postanowiłem zmienic go na coś mniejszego, nie dudniącego. Muzyki jakiej słucham to przeważnie rock, electro, czasem jakieś czarne brzmienia. Zastanawiam się nad skrzynką zamkniętą i głośnikiem 25cm czy w dobrą stronę idę ? Nie chce łupania tylko przyjemny miły dla ucha bas, który będzie mi ładnie dopełniał przód a w razie potrzeby będzie miał zapas mocy na jakieś mocniejsze uderzenie. Cena hmm myślę ze do 700zł z skrzynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozejrzyj się za IT MDS 10, Helix W10/P10, Audiosystem HX10SQ. Są to subwoofery jakościowe ale z uderzeniem też nie powinno być problemu (ale nie na takim poziomie jak ten P1222  :P ) Wszystkie te suby słyszałem (HX to była akurat 12") i było przyjemnie. Może być też RE Audio model SR 10" też jakościowy ale bardziej z wigorem i lubi jak się go dobrze karmi  :D Coś tam o firmie Vega też ludzie wspominają, możesz się więc wgryźć bardziej w ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak w aucie corsa b :P nad 20 też myślałem ale czy nie będzie za mała jakoś wolę 25, a mój jbl gra w br :) zastanawiam sie nad vibe black air II tą nową seria (żółta) słuchał ktoś ?

 

 

Aaaa i w ogóle dziękuję za taką szybką odpowiedź :)

Edytowane przez blood1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to wszystko przemyśleć szkoda, że nie mam możliwości posłuchania :/

 

moje typy jak na razie są takie:

 

Audiosystem HX10SQ.

 

RE SR10

 

Vibe Black Air II

 

W 10 tylko tego musiałbym posłuchać

 

bo reszty oprócz audiosystem będę miał możliwość posłuchania

 

a żeby nie było wczoraj skonczyłem wygłuszać, oczywiście dystanse mdf, daszki otwory techniczne zakryte blachą :)

 

poniżej film na szybko nakręcony kilka dni temu jak jedną stronę drzwi już zrobiłem :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=NPD_hu5wctc

 

Teraz planuję zabudowę bagażnika coś w stylu szufladki z pleksy na wzmacniacz i kondensator a na górze stałby sub, tylko zastanawiam się jak rozwiązać kwestie chłodzenia. Czy nawiercone otwory 1cm np wystarczą do odprowadzania ciepła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blood1989, zanim będziesz sprzedawał tego JBL to wrzuć go naprawdę w closed i spróbuj posłuchać, w br Ci po prostu dudni, ale ja miałem go okazję słuchac w closed, chociaż nie wiem czy to nie była 10" i pod DLS'em A6 było naprawdę bardzo fajnie, nigdy bym nie powiedział że to może być jebiel ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...