Skocz do zawartości

Hertz HX 300 D-Pytanie odnosnie Obudowy?


lukasz1983
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku witam wszystkich urzytkownikow forum.

 

Jestem posiadaczem glosnika Hertz HX 300 D, chodzi mi mianowicie o pojemnosc obudowy w jakiej ten glosnik zagra najlepiej,

producent podaje dwie obudowy 10 i 15 litro jednak sam juz nie wiem czy ten glosnik zagra w takiej obudowie, na innych forach odpowiadano mi ze minimum 20 litrow inni zas mowili ze 30, 25 itd. A tutaj widze ze sa podawane konkrety a nie jakies tam mowienie moze w tej moze w tamtej zagra lepiej.

Jak by mozna bylo to bym prosil o jakis projekcik, obudowy zamknietej z przednia i tylnia scianka pod katem ok 15 stopni ew. tylnia pod katem ok 15 stopni. Lub ppodanie litrazu obudowy+pojemnosci jak zajmuje glosnik (projekcik byl by milej widziany)/

Skrzynka bedzie robiona z 22 mm Mdf-u

 

Parametru glosnika Hertz HX 300 D

 

http://images29.fotosik.pl/200/46f4533cec8fbefam.jpg

 

Auto w jakim bedzie gral to Seat Toledo II 2002r

Muzyka jaka preferuje to hyyy, praktycznie wszystko co ma dobry bit, z przewaga czarnego rapu, hip hopu, rnb, muzyki klubowej,

chodzi mi zeby bas byl dobrze kontrolowany, nie meczacy ale jak bedzie trzeba to zeby mozna bylo zrobic maly masaz plecow :D

Glosnik bedzie napedzal Infinity REF 1600A

 

I na koniec ostatnie pytanko,jesli waszym zdaniem ten glosnik zagral by dobrze w obudowie z portem to moze jakas skrzynka z portem szczelinowym z tylnia scianka skosna? Jesli wyszla by nie za doza?

 

Za odpowiedz z gory Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odswieżę temat, szukam projektu skrzyni do tego głośnika, zasilany Hifonicsem zxi 1004, używany będzie do czarnej muzy, więc niskie zejścia, jaki litraż i strojenie byście proponowali? Jaki br, wymiary z pochylona tylna scianka? Z góry dzięki, pozdrawiam.

 

Ew jak przeksztalcic powyzszy projekt na taki z pochylona scianka, aby zachowac jego strojenie.

Edytowane przez mrdizzle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...