Skocz do zawartości

RCA kabel DLS'a plus Profigold


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na allegro wisi chinch robiony właśnie z kabla dlsa i złącz profigolda. Miał ktoś do czynienia z tym przewodem i tymi złączami? Jak to się ma do konkurencji. Z racji że nie mogę dostać nigdzie monster cabla xln pro 4ch szukam teraz alternatywy która nie będzie zbytnio odbierać od tego kabla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DLS-a SL5ULTIMATE a wcześniej miałem KLOTZ-a z neutrikami.

Jak dla mnie KLOTZ lepiej sie spisywał przy izolowaniu zakłóceń,przy tym DLS-ie musiałem sie ładnie napocić żeby sianie zneutralizować.

Jak bym teraz miał brać,brał bym KLOTZ + Nakamichi,bo końcówki neutrika miały bardzo kiepskie mocowanie przewodu w końcówce,przy częstym wypinaniu i wpinaniu na porządku dziennym było ciągłe lutowanie.

O graniu kabli wypowiadał się nie będę bo nie ma sensu sie kłócić.Ale też bym wybrał KLOTZ-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki bazar chyba trochę ktoś tu przesadza. Czy gdzieś tam było napisane ze coś komuś sprzedam. Wczoraj przynajmniej 2 posty byly na forum które nie są usunięte a było w nich napisane bardziej w prost.

Ale nieważne, napisze jeszcze raz polecam audison BT4 500 4ch - dobry kabel. Te co podalem wczesniej nie występuja w wersji 4-kanałowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odgrzebię jeszcze temat, bo na allegro wisi AIV colorado. Wygląda najsolidniej z tutaj wymienionych. Na "sąsiednim" forum Raadek polecał go w wyborze do 400 zł kabla RCA. Czy nadal jest godny polecenia? Faktem jest że poluję nadal ma monster cable xln pro ale nie mogę go nigdzie dostać i podobno sporo podróbek jest jego, nawet nie wiem jak je odróżnić. Eagle Cable wyglądają mi na mało solidnie zrobione i nie mam do nich przekonania choć ich nie próbowałem. Klotz też jest obiektem zainteresowania ale jak napisałem w obecnej chwili faworytem jest AIV ze względu na solidny wygląd. Jak ktoś jeszcze poda jakieś propozycje z uzasadnieniem to również będę wdzięczny. Nie śpieszy mi się z kupnem kabelków ale powoli zbieram się na wymianę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na serio z tymi kablami? Słyszycie jakąś różnicę w dźwięku - pomijając zakłócenia oczywiście i kiepskie ekranowanie. Przyznam się że nigdy nie przykładałem do tego wagi i zazwyczaj mam własnoręcznie robione kabelki z solidnego przewodu ze sklepu elektronicznego. Naprawdę jest jakaś różnica między tym kablem za 40 zł a za 300 i więcej ?? Serio się pytam bo nie miałem do czynienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słysze roznicy w graniu ewentualnie tylko w ilosci zakłuceń...

 

Dlatego ja stosuję ProCon Gold ;) Najlepsze jeśli chodzi o jakość/cena, dodatkowo nie zbierają niczego po drodze. Poza tym są bardzo solidne, wręcz sztywnawe. I mają rozkręcane końcówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słysze roznicy w graniu ewentualnie tylko w ilosci zakłuceń...

To ja jestem chyba upośledzony słuchowo :super: , niestety słyszę różnice na samochodowym audio albo to efekt placebo. Cóż zmienię Macromy na coś innego więc zrobię sobie test czy dokładnie coś się zmienia w dźwięku. Muszę się upewnić aby "spać spokojnie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIV Colorado to bardzo solidny kabel. Miałem go tylko chwilę pożyczonego. Nie usłyszałem różnicy pomiędzy nimi a Klotz`em którego mam.

A pomiędzy sygnałówkami Stingera z serii HPM a klotz`em różnicę usłyszałem(choć była bardzo subtelna).

Wydaje mi się jednak że cena 230zł to troszkę sporo. Żeby były w takiej cenie jak kiedyś to można by było się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...