Skocz do zawartości

Pomoc w doborze suba


Lisus91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wcześniej posiadałem skrzynie Infinity ref 1260w, która grała pod wzmakiem CP Hpb-602. Jednak nie byłem do końca zadowolony, słucham głównie techno i szybkich nutek, więc ten sub się troche gubił...

 

Myśle teraz by zakupić RE Audio REX-8, tylko czy nie będzie za mały? Będę czuł bas w całym samochodzie czy tylko w bagaju? W końcu to 20cm... (Aha samochód to Rover 200 HB) Opinie o tych głośnikach są dość dobre dlatego nad nim się zastanawiam.

 

No i jaki wzmak do tego głośniczka najlepiej dokupić? Dodam jeszcze że radio to Alpine 9851r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu gra GMS 960 XT http://allegro.pl/item1179172487_gms_960_xt_gms_25_c_new_zestaw_165_mm.html, niestety bez wygłuszenia, gdyż nie chce za bardzo w to auto już inwestować, bo zamierzam się do kupna innego. Dlatego też brakuje mi trochę basu i chce coś do bagaja wrzucić, a jak auto bede sprzedawał to się to wyjmie i po sprawie... :) Edytowane przez Lisus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle teraz by zakupić RE Audio REX-8, tylko czy nie będzie za mały? Będę czuł bas w całym samochodzie czy tylko w bagaju? W końcu to 20cm... (Aha samochód to Rover 200 HB) Opinie o tych głośnikach są dość dobre dlatego nad nim się zastanawiam.

Obecnie u mnie w dość dużym kombi (nubira) gra jedna sztuka RE-8 (starszy brata REX-8) w obudowie zamkniętej około 9L i jak dla mnie basu jest wystarczająco, jest wtedy kiedy powinien i tyle co go być powinno tongue.gif

Na allegro w chwili obecnej jest taki głośniczek za 150zł i myślę że jest wart tej kwoty msn-wink.gif

Jeżeli natomiast chciał byś trochę więcej zamieszania to też wisi na allegro RE-10 za 199zł msn-wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze jakieś propozycje... ?

 

Jedyne co znalazłem na aledrogo to

SINUSLIVE SLA-500 http://allegro.pl/sinuslive-sla-500-sl-a500-okazja-i1205107765.html

CARPOWER Monoblock Nano-2001 http://allegro.pl/carpower-monoblock-nano-2001-300w-wysylka-0zl-i1214762553.html

Tylko troche za drogo dla mnie. Wolałbym coś tańszego...

Edytowane przez Lisus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poradzcie co kupić tak do max 300zł.

 

mocną alpine np. 3539 albo 3544, mostki są mocne, zepniesz w 8ohm i spokój.

A z mono poszukaj Viper-a lub coś podobnego. Przy 2 ohm ok. 400W ...

P.s: niektóre stare 2 kanałówki mają stabilność w mostku do 2 ohm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...