Skocz do zawartości

peiying 1K76D/kicker solo baric l7


eks997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmak jest stabilny przy 1 ohm ale Peiying to tylko Peiying ... Nie wiadomo jak długo pogra.

 

Jeśli masz zamiar słuchać na tym normalnie muzy to możesz sie rozczarować bo spięte na 1 ohm zagra kiepsko. Wzmak nie ma kontroli nad głośnikiem a tym bardziej przy 1 ohm.

 

Zresztą podłącz jak już masz i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Najwyżej piździng poleci z dymem. Solobaric to dobry przetwornik. Lubi być zasilany czymś, co ma nad nim pełną kontrolę. Nie wiem, jaki DF ma piździng, jednak nie sądzę, że dużo. Tak więc kontroli nie ma co się spodziewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 ohmie sie nie spali, tak graja w obydwu democarach peiynga. A spoczynkowo jest nawet troche mniej.

Tzn. spoczynkowo to ile jest 0.33 ohma ?

 

Do autora może nie ...fachowo ale da się :

Jedną cewkę mu zapnij, druga zostanie ...na zapas. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodziło o to

 

http://img205.imageshack.us/img205/4061/daaaaaaaaaaa.jpg

/kurcze i sam juz nie wiem :rozpacz: podlączyłem na 1ohm tak jak wyżej na fotce i nic nie gra.. głośnik dzisiaj odebrany z naprawy, wzmacniacz nowy, prąd i masa jest sprawdzone, dioda na wzmaku pali się prawidłowo, kable sygnalowe sprawdzone a glosnik nawet nie drgnął :dobani: gdzie jeszcze moge szukac przyczyny? :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodziło o to

Jak to minus z minusa i plusa :!: :?::przestraszony:

Po prostu się tego nie dotykaj :!:

a później się dziwisz że nikt Ci nie chce gwarancji przyznać http://images39.fotosik.pl/327/cb7a310b16928894m.gif

pita zamieścił link do stronki gdzie możesz sobie sprawdzić jak to się robi, tylko trzeba chcieć :krzeslem:

Jeśli pierdzing ma tylko podwójne terminale ale łączone w środku to możesz każdą z cewek podłączyć pod inny terminal zgodnie z oznaczeniem w tedy uzyskasz 1Ω

 

PS. Nie wiem po co dodajesz taką dużą grafikę skoro większość to tło :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to minus z minusa i plusa :!: :?::przestraszony:

Po prostu się tego nie dotykaj :!:

a później się dziwisz że nikt Ci nie chce gwarancji przyznać http://images39.fotosik.pl/327/cb7a310b16928894m.gif

pita zamieścił link do stronki gdzie możesz sobie sprawdzić jak to się robi, tylko trzeba chcieć :krzeslem:

Jeśli pierdzing ma tylko podwójne terminale ale łączone w środku to możesz każdą z cewek podłączyć pod inny terminal zgodnie z oznaczeniem w tedy uzyskasz 1Ω

 

PS. Nie wiem po co dodajesz taką dużą grafikę skoro większość to tło :mur1:

 

nie minus do minusa tylko chodzilo mi jak sa 4 wejscia + - + - to podlączone mam 1+ i 1- a chcialem dowiedziec sie czy mozna 1+ i 2- chodzi o mostek czy tak mozna i czy wzmak by dal wiecej wat :zawstydzony: ja sie tego nie dotykalem i zadnych reklamacji nie zglaszalem :rolleyes: pita podal link i bardzo mu dziekuje za pomoc i o wzmakach nic nie widzialem tylko jak glosnik mozna podlaczac.. glosnik juz gra :zakochany: i mam jeszcze małą prosbę :padam:

http://a.imageshack.us/img26/9884/daaaaaaaaaaan.jpg

 

do czego one służą albo jak najlepiej je ustawić żeby zagralo jak najlepiej? krecilem tym ale ciezko wyczuc jakies zmiany bo mam raczej kiepski sluch a wy na pewno lepiej ustawicie na odleglosc niz ja he..

Edytowane przez eks997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subsonic obcina niskie czestotliwosci w taki sposob zeby nie obciazac glosnika , ustaw sobie na jakies 30Hz , LPF 40-70Hz wedle upodoban , bass boost na ZERO ( jak masz kiepski sluch to nie uslyszysz przesterow i wykonczysz glosnik... PHASE to na ucho bo wiele zalerzy od samochodu w mniejszych jezeli mialem taka mozliwosc to zazwyczaj pokretlo zostawalo na ZERO ale teraz mam odwrocona faze bo tak lepiej sie to zgrywa z przodem...

 

Zadnych juz dodatkowych mostkow nie wymyslaj ;) Podlaczyc najprosciej kazda cewke pod osobne wejscie czyli jedna cewka plus do plusa minus do minusa i druga do grugiej pary wyjsc na wzmaku plus do plusa i minus do minusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subsonic obcina niskie czestotliwosci w taki sposob zeby nie obciazac glosnika , ustaw sobie na jakies 30Hz , LPF 40-70Hz wedle upodoban , bass boost na ZERO ( jak masz kiepski sluch to nie uslyszysz przesterow i wykonczysz glosnik... PHASE to na ucho bo wiele zalerzy od samochodu w mniejszych jezeli mialem taka mozliwosc to zazwyczaj pokretlo zostawalo na ZERO ale teraz mam odwrocona faze bo tak lepiej sie to zgrywa z przodem...

 

Zadnych juz dodatkowych mostkow nie wymyslaj ;) Podlaczyc najprosciej kazda cewke pod osobne wejscie czyli jedna cewka plus do plusa minus do minusa i druga do grugiej pary wyjsc na wzmaku plus do plusa i minus do minusa

 

wielkie dzieki :padam: niczego nie ruszałem i wszystko mam na minimum tylko ten bass boost próbowałem i wziąłem na połowe i dużo ciekawiej teraz gra.. na polowie moze byc? i kurcze troche słaby kick jest ale zejscie nie do opisania.. dla mojej kobiety az włosy na głowie podnosi do góry :przestraszony:

Edytowane przez eks997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest obojętne ktory "kanał" podłączam pod głosniki ? te po lewej czy te po prawej ? bo jak chce podłączyć 2 głosniki 4 omowe to moge z jednego "kanału" pociagnąć 2 plusy i tak samo 2 minusy do głosników co da 2 ohmy? I to jest to samo jakbym kazdy głosnik podłączył pod osobny "kanał" ? bo taki problemik mam z MTX THUNDER 250D, to moj pierwszy monoblok mały i nie jestem pewien jak to sie podłącza, w manualu jest tylko napisane 1x125 rms przy 4 ohm i 250 rms przy 2 ohm, a wiec czemu nie jest napisane 2x 125 rms skoro mozna kazdą cewke z osobna podłączyc :P ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...